Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Sjcam



szymon708
05-01-2015, 11:09
Wybieram kamerę sportową na weekendowe potrzeby. Nie potrzebuje Hero 4 Black więc zastanawiałem się nad Hero 2014. Po wielu obejrzanych na YT filmach stwierdziłem, że jednak za 550 zł to za dużo jak na taką jakość obrazu. Zastanawiałem się nad SJ4000 i wtedy znalazłem na firmę SJCAM, która w swojej ofercie ma kamery 5000 i 6000. I teraz pytanie: SJ4000 to Tracer, czyli nie ma to nic wspólnego z SJ5000 i 6000 ? SJ5000 oferuje w HD 120 klatek.

Słyszeliście o tym ? Macie może coś z tego ?

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Delectronics&field-keywords=sj%205000

danielhuang
23-03-2015, 05:27
Może być można wybrać Blackview DV800B
sj4000 aparat 1080P <2.7K DV800B <GoPro 4K


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
_vejvbdxcnfgd81425106020.jpg]źródło (http://www.szdome.com/upload/2015/02/28/s[1)

kh29228
23-03-2015, 12:26
tutaj masz porównanie trzech model: http://autowrzuta.pl/viewtopic.php?p=47385#p47385

wunat
23-03-2015, 13:22
sj4000 to pierwsza kamera sj ktora zrobila takie zamieszanie. mam taka i jak na swoja cene jest swietna.