Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Sjcam

  1. #1

    Domyślnie Sjcam

    Wybieram kamerę sportową na weekendowe potrzeby. Nie potrzebuje Hero 4 Black więc zastanawiałem się nad Hero 2014. Po wielu obejrzanych na YT filmach stwierdziłem, że jednak za 550 zł to za dużo jak na taką jakość obrazu. Zastanawiałem się nad SJ4000 i wtedy znalazłem na firmę SJCAM, która w swojej ofercie ma kamery 5000 i 6000. I teraz pytanie: SJ4000 to Tracer, czyli nie ma to nic wspólnego z SJ5000 i 6000 ? SJ5000 oferuje w HD 120 klatek.

    Słyszeliście o tym ? Macie może coś z tego ?

    http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...ords=sj%205000
    Nikon D7200 | D90 + MB-D80 | T11-16 2.8 | N35 1.8G | N18-105 3.5-5.6 | T90 2.8 Macro | T70-200 2.8 | SB-900 | YN-560 III

  2. #2

    Domyślnie

    Może być można wybrać Blackview DV800B
    sj4000 aparat 1080P <2.7K DV800B <GoPro 4K


  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    sj4000 to pierwsza kamera sj ktora zrobila takie zamieszanie. mam taka i jak na swoja cene jest swietna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •