Wybieram kamerę sportową na weekendowe potrzeby. Nie potrzebuje Hero 4 Black więc zastanawiałem się nad Hero 2014. Po wielu obejrzanych na YT filmach stwierdziłem, że jednak za 550 zł to za dużo jak na taką jakość obrazu. Zastanawiałem się nad SJ4000 i wtedy znalazłem na firmę SJCAM, która w swojej ofercie ma kamery 5000 i 6000. I teraz pytanie: SJ4000 to Tracer, czyli nie ma to nic wspólnego z SJ5000 i 6000 ? SJ5000 oferuje w HD 120 klatek.
Słyszeliście o tym ? Macie może coś z tego ?
http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_no...ords=sj%205000
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami