PDA

Zobacz pełną wersję : Wyzwalacz YN-622N-TX Problem



derc
13-12-2014, 12:49
Dzisiaj dotarł do mnie sterownik YN-622N-TX do tego mam wcześniej zakupione 2x YN-622N. Problem jest taki... ustawiam steronik i odbiorniki na tej samej grupie i kanale. Jak zmieniam zoom w sterowniku to i na lampie też sie zmienia ale jak już np. na grupie A: próbuje zmienić z TTL na manual na lampie sie nic nie dzieje. inny przykład to na lampie ustawiony mam TTL a na sterowniku M tylko w tym trybie jak zmieniam moc błysku to chociaż lampa jest na TTL-u to błyska z różną mocą. Ktoś wie o co kaman ?? sterownik trefny czy ja poprostu ciemny ;) ?? na youtube widze też podobne problemy ludzie prezentują i nie wiem czy odsyłać sterownik... lampa dotego to SB-910

GonzoG
13-12-2014, 13:19
A gdzie ten problem ?? Czyżby coś nie działało tak jak powinno ??

Albo inaczej - a jak zmieniałeś TTL na manuala bez YN-622-TX, to na lampie się coś zmieniało ??

derc
14-12-2014, 00:28
już chyba się wyjaśniło. By sterować mocą błysku z poziomu sterownika lampa musi być ustawiona na TTL a sterownik na MANUAL. Ja myślałem że jak na sterowniku Jest MANUAL to i na lampie też powinno sie przestawić na M.