derc
13-12-2014, 12:49
Dzisiaj dotarł do mnie sterownik YN-622N-TX do tego mam wcześniej zakupione 2x YN-622N. Problem jest taki... ustawiam steronik i odbiorniki na tej samej grupie i kanale. Jak zmieniam zoom w sterowniku to i na lampie też sie zmienia ale jak już np. na grupie A: próbuje zmienić z TTL na manual na lampie sie nic nie dzieje. inny przykład to na lampie ustawiony mam TTL a na sterowniku M tylko w tym trybie jak zmieniam moc błysku to chociaż lampa jest na TTL-u to błyska z różną mocą. Ktoś wie o co kaman ?? sterownik trefny czy ja poprostu ciemny ;) ?? na youtube widze też podobne problemy ludzie prezentują i nie wiem czy odsyłać sterownik... lampa dotego to SB-910