Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wyzwalacz YN-622N-TX Problem

    Dzisiaj dotarł do mnie sterownik YN-622N-TX do tego mam wcześniej zakupione 2x YN-622N. Problem jest taki... ustawiam steronik i odbiorniki na tej samej grupie i kanale. Jak zmieniam zoom w sterowniku to i na lampie też sie zmienia ale jak już np. na grupie A: próbuje zmienić z TTL na manual na lampie sie nic nie dzieje. inny przykład to na lampie ustawiony mam TTL a na sterowniku M tylko w tym trybie jak zmieniam moc błysku to chociaż lampa jest na TTL-u to błyska z różną mocą. Ktoś wie o co kaman ?? sterownik trefny czy ja poprostu ciemny ?? na youtube widze też podobne problemy ludzie prezentują i nie wiem czy odsyłać sterownik... lampa dotego to SB-910
    NIKON D610 | N14-24 F/2.8 | N24-70 F/2.8 | sigma 70-200 2.8 | sb-910

  2. #2

    Domyślnie

    A gdzie ten problem ?? Czyżby coś nie działało tak jak powinno ??

    Albo inaczej - a jak zmieniałeś TTL na manuala bez YN-622-TX, to na lampie się coś zmieniało ??
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  3. #3

    Domyślnie

    już chyba się wyjaśniło. By sterować mocą błysku z poziomu sterownika lampa musi być ustawiona na TTL a sterownik na MANUAL. Ja myślałem że jak na sterowniku Jest MANUAL to i na lampie też powinno sie przestawić na M.
    NIKON D610 | N14-24 F/2.8 | N24-70 F/2.8 | sigma 70-200 2.8 | sb-910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •