ze-zak
12-11-2014, 20:19
Takie szybkie pytanie mam. Czy podpinając tamrona 90mm 2.5 za pomocą tego adaptera:
http://allegro.pl/adaptall-2-na-nikon-ai-i4766545235.html
do Nikona D7000 będę mógł sterować przesłoną z body w trybie A?
Na razie mam zwykły adapter i trochę upierdliwe jest ustawianie ostrości na pełnej dziurze i później przymykanie.
z góry dzięki za odpowiedź
http://allegro.pl/adaptall-2-na-nikon-ai-i4766545235.html
do Nikona D7000 będę mógł sterować przesłoną z body w trybie A?
Na razie mam zwykły adapter i trochę upierdliwe jest ustawianie ostrości na pełnej dziurze i później przymykanie.
z góry dzięki za odpowiedź