PDA

Zobacz pełną wersję : konkursik - prośba



pit.
16-10-2014, 11:13
Chłopaki i dziewczyny, ja z prośbą konkursową ;)

Czy zechcielibyście użyć swojego kciuka pod zdjęciem,w którym do wygrania jest pasek do aparatu ? Głupio tak prosić o głosy, wiem, ale odwdzięcze się na bank przy innym konkursie.

Konkursik jest tylko dla fejsbukowiczów, i to do nich gorąca prośba.

https://www.facebook.com/ideapix/photos/a.706800809397308.1073741850.110778678999527/706800952730627/?type=3&theater

Ps. Jeśli mod uzna że to niestosowne, tnijcie śmiało. Ale tak po cichu mam nadzieję, że nie łamię w żaden sposób regulaminu.

Misher
16-10-2014, 11:16
Poszedł głos :)

pit.
16-10-2014, 11:30
Dzięki stary !

Ps. Jestem wielce zobowiązany.

bognik
16-10-2014, 11:41
Nie lubię takiego proszenia o głosy, ale ... zdjęcie mi się podoba. Masz mój głos ;)

pit.
16-10-2014, 12:07
Tym bardziej dzięki !

ropusz
16-10-2014, 20:57
Tyle zachodu o pasek do aparatu?

doktor
16-10-2014, 21:23
Tyle zachodu o pasek do aparatu?

Bo to zachodni pasek. Może nawet amerykanski...

ropusz
16-10-2014, 21:30
A gdzie ten pasek można zobaczyć albo gdzie można inne zdjęcia aspirujące do paska zobaczyć?

pit.
16-10-2014, 21:33
Gdyby mnie ktoś poprosił bym kliknął, to bym kliknął i cieszył się że mogłem pomóc. Bez wdawania się w dyskusję a po co, a dlaczego. Są ludzie na których można liczyć i tacy, na których nie można. Dzięki !

ropusz
16-10-2014, 21:43
Do tej pory, jak ktoś prosił o głos w konkursie to chociaż odniesienie do strony o tym konkursie było. A tu to nie wiem za czym klikam - a może klikając oddaję głos pod petycją za zamknięciem forum.nikoniarze.pl?

Sorry za szczerość ale wygląda to trochę tak jakbym napisał: gram o złote kalesony i proszę aby w związku z tym każdy się klepnął w czoło.

SerU
17-10-2014, 00:21
Kliknięte :)

pit.
17-10-2014, 07:14
Dzięki kolego ! Miłego dzionka !

phantomek
17-10-2014, 07:40
Takie konkursy to pokazują tylko jedno,
kto ma więcej znajomych / kolegów/ przyjaciół na fb...

pit.
17-10-2014, 07:49
Coś w tym jest, ale jest jeszcze druga strona medalu - nawet jak masz ich 1500 i tak kliknie ci kilkunastu, no zaszalejmy - kilkudziesięciu. Ja przegrywam swoim zdjęciem sromotnie z innym zdjęciem, bo nie jestem w stanie zapewnić sobie takiej liczby kliknięć. Ale rozumiem ideę takiego konkursu - fanpejdz organizatora swoje osiąga, tym samym sam produkt znany jest większej liczbie potencjalnych osobników.

Badyl81
17-10-2014, 11:06
Durne te konkursy...


Kliknąłem ;)

Michał Magiera
17-10-2014, 15:16
Spoko zdjęcie:-) Masz mój głos:-P

pit.
17-10-2014, 21:28
Dzięki Panowie ! Jestem wielce zobowiązany, kliknijcie do mnie kiedykolwiek jakby czegoś było trzeba.

mini21
18-10-2014, 01:22
Lajknięte

Wysłane z mojego GT-N7105

drsemen
18-10-2014, 21:32
Proszę lajk poszedł, powodzenia :D

pit.
18-10-2014, 23:07
Kłaniam się nisko i dziękuje ! Może będzie kiedyś szansa na rewanż ;)

swidy
21-10-2014, 14:49
Zdjęcie fajnie, lajknięte ;)

pit.
03-11-2014, 09:10
Dzięki wielkie @swidy.

Chłopaki - bardzo wam wszystkim dziękuje. Jakby była kiedyś szansa na zrewanżowanie się, śmiało i bez zastanowienia piszcie PM-a. Z przyjemnością pomogę !