Fejton
14-10-2014, 18:05
Tak, wiem, już było wiele wątków na ten temat. Ale, że co chwilę wychodzi coś nowego dlatego pytam. Ostatnio zrezygnowałem z Nikona Entry Level na rzecz bezlusterkowca. Planuję dokupić do niego szeroki kąt i pozostać przy kicie.
W związku z tym, iż coraz bardziej mi się podobają nocne zdjęcia planuję zakup jakiegoś sprytnego małego statywu lub "statywopodobnego urządzenia".
Mniejsze rozmiary zestawu NX = malutka torba, posiadam wprawdzie statyw Velbon DF-61 ale ten jednak jest za duży i potrzebuję coś znacznie bardziej mobilnego do zdjęć na spacerze. Myślałem o Camgloss Spider z oferty znanego sklepu cyfrowe.pl lub SLIK Mini II. Ewentualnie jakiś naprawdę mini statywik. Chodzi mi o sprzęt stosunkowo lekki i nieduży. W końcu nie na darmo pozbyłem się wielkiego plecaka z dslr i kilkoma obiektywami.
Możecie jakoś podpowiedzieć ? Zamierzam robić zdjęcia podobne do moich ostatnich czterech z mojego bloga (w stopce). Budżet w granicach 100zł.
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie!
W związku z tym, iż coraz bardziej mi się podobają nocne zdjęcia planuję zakup jakiegoś sprytnego małego statywu lub "statywopodobnego urządzenia".
Mniejsze rozmiary zestawu NX = malutka torba, posiadam wprawdzie statyw Velbon DF-61 ale ten jednak jest za duży i potrzebuję coś znacznie bardziej mobilnego do zdjęć na spacerze. Myślałem o Camgloss Spider z oferty znanego sklepu cyfrowe.pl lub SLIK Mini II. Ewentualnie jakiś naprawdę mini statywik. Chodzi mi o sprzęt stosunkowo lekki i nieduży. W końcu nie na darmo pozbyłem się wielkiego plecaka z dslr i kilkoma obiektywami.
Możecie jakoś podpowiedzieć ? Zamierzam robić zdjęcia podobne do moich ostatnich czterech z mojego bloga (w stopce). Budżet w granicach 100zł.
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie!