Zobacz pełną wersję : Canon see impossible
Ciekawe co to za atrakcja (http://seeimpossible.usa.canon.com/) będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.
Borat1979
06-10-2014, 23:42
Ciekawe co to za atrakcja (http://seeimpossible.usa.canon.com/) będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.
Przycisk włączania i wyłączania aparatu będzie w nowym modelu w innym miejscu :)
Michel71
07-10-2014, 07:25
Evf.
Odliczyli do zera i nic ;)
Jak to nic? U mnie po wejściu na tę stronę pojawił się trojan ;)
Może nic się nie dzieje bo na stronie jest napisane:
"To all of it, we apologize.
Because we don't see what you see." ;)
Raczej spec od licznika dał ciała. Z tego co gdzieś tam piszą, miał odliczać do 9 rano Pacific Time, a chyba niezależnie od strefy czasowej liczył do lokalnej dziewiątej, no i u nas doszedł do zera, a tam jeszcze nie :)
Już działa strona, ale nie jest to żaden nowy sprzęt czy nawet technologia, a usługa.
Borat1979
07-10-2014, 16:43
Już działa strona, ale nie jest to żaden nowy sprzęt czy nawet technologia, a usługa.
A na czym polega ta usługa? Bo oprócz kręcącej się kostki z prezentacją produktów nie niczego więcej nie ma.
Tego nawet Internety nie wiedzą, ale podobno Canon teraz zamierza bardziej skupić się na klientach niż na produktach.
Czyzby mialo to znaczyc, ze przedtem skupial sie na produktach?:)
Kolekcjoner
07-10-2014, 18:37
Podobno....
..... mają zacząć robić dobrze użytkownikom...... bez względu na lata stażu w systemie :lol:.
Borat1979
07-10-2014, 20:03
Czyzby mialo to znaczyc, ze przedtem skupial sie na produktach?:)
Nom... nie tak dawno tak się skupiali, że główną zmianą poza plakietką z modelem w 700D było kółko nastaw obracające się o 360 stopni :)
Canon teraz produkować będzie odkurzacze. Oczywiście do usuwania syfu z matryc i wnętrzności Nikona. Rynek jest ogromny, bo wyjątkowo wielu dało się nabrać na zakup żółtego złomu :-)
Tego nawet Internety nie wiedzą, ale podobno Canon teraz zamierza bardziej skupić się na klientach niż na produktach.
To w korporacji nazywa się komunikacja, a zwyczajnie - zawracanie tyłka. Użytkownikom.
Władca Pixeli
08-10-2014, 04:34
Proponuję pracownikom Canona zmianę dilera albo zmniejszenie działki. :mrgreen:
Hmm, minęło już trochę czasu os kiedy coś się na tej stronie pojawiło a ja nadal nie wiem o co chodzi.
O to, ze Canon see impossible! A impossible tutaj znaczy, ze nie wygraja nigdy z Nikonem/Sony jezeli chodzi o sensory :mrgreen:
danielchrzaszcz
08-10-2014, 07:10
O to, ze Canon see impossible! A impossible tutaj znaczy, ze nie wygraja nigdy z Nikonem/Sony jezeli chodzi o sensory :mrgreen:
Moze nie chodzi o to by wygrac tylko sprzedawać, a poki sie sprzedaje to po co pchac cos wiecej. Za jakis czas moze przy najblizszej premierze moze sie okazac ze to nikon z soniaczem beda musieli porównywać
Niech zgadne - focisz Canonem ;) Ja sobie robie jaja, nie musisz ich bronic :mrgreen:
danielchrzaszcz
08-10-2014, 08:27
Niech zgadne - focisz Canonem ;) Ja sobie robie jaja, nie musisz ich bronic :mrgreen:
Fakt foce canonem ale absolutnie ich nie bronie, powiem więcej poważnie zaczynam się zastanawiać nad zmianą systemu, Zaczyna mnie wkurzać sposób a w jaki canon traktuje klientów. Zalogowałem się na tym forum, zacząłem czytać o szkłach i niuansach systemu i jestem coraz bliższy decyzji przejścia. Szkoda mi tylko szkieł (24, 35, 85, 100, 135) bo L są super.
Prawda moze być taka że canon ma technologię która pozwala stworzyć matrycę jak w przypadku sony dającą większe możliwości tylko po co. Powiem na przykładzie 5dmk3. Dostałem za 11 tys aparat tak sprawny jak 5dmk2 plus AF który notabene trafia tylko na centralnym bo reszta punktów ma rozjazd taki że szkoda pisać.
Ale mam nadzieję że Canon wypuści coś porządnego z jednego względu. Żółta konkurencja zrobi też krok do przodu i być może dużo większy a nie będzie odgrzewać kotleta przez następne 10 lat.
Kolekcjoner
08-10-2014, 11:17
Fakt foce canonem ale absolutnie ich nie bronie, powiem więcej poważnie zaczynam się zastanawiać nad zmianą systemu, Zaczyna mnie wkurzać sposób a w jaki canon traktuje klientów. Zalogowałem się na tym forum, zacząłem czytać o szkłach i niuansach systemu i jestem coraz bliższy decyzji przejścia. Szkoda mi tylko szkieł (24, 35, 85, 100, 135) bo L są super.
Prawda moze być taka że canon ma technologię która pozwala stworzyć matrycę jak w przypadku sony dającą większe możliwości tylko po co. Powiem na przykładzie 5dmk3. Dostałem za 11 tys aparat tak sprawny jak 5dmk2 plus AF który notabene trafia tylko na centralnym bo reszta punktów ma rozjazd taki że szkoda pisać.
Ale mam nadzieję że Canon wypuści coś porządnego z jednego względu. Żółta konkurencja zrobi też krok do przodu i być może dużo większy a nie będzie odgrzewać kotleta przez następne 10 lat.
Łączymy się w bólu ;).
Ale Canon ma ładniej rysujące szkła. I ma świetne 5dI.
I nie ma problemu a gumami :lol:
Jak to nie ma? U nas odpadaja, u Was uczulaja. Wole to pierwsze :razz:
Kolekcjoner
09-10-2014, 01:32
Problem z gumą może mieć jednak poważne następstwa, ja bym był bardzo rozważny :mrgreen:.
Jakoś do tej pory skupiali się na produktach i nie mieli problemów z łuszczącymi się migawkami. Korpusy, szkła można kupować w ciemno bez selekcji pod kątem BF/FF. Teraz mają się skupić na klientach i niebezpieczne jest to, co to może oznaczać.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.