Ciekawe co to za atrakcja będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.
Szukaj
Ciekawe co to za atrakcja będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.
Jak to nic? U mnie po wejściu na tę stronę pojawił się trojan![]()
Może nic się nie dzieje bo na stronie jest napisane:
"To all of it, we apologize.
Because we don't see what you see."![]()
Raczej spec od licznika dał ciała. Z tego co gdzieś tam piszą, miał odliczać do 9 rano Pacific Time, a chyba niezależnie od strefy czasowej liczył do lokalnej dziewiątej, no i u nas doszedł do zera, a tam jeszcze nie![]()
Ostatnio edytowane przez ajt ; 07-10-2014 o 09:57
Już działa strona, ale nie jest to żaden nowy sprzęt czy nawet technologia, a usługa.
Skontaktuj się z nami