Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1

    Domyślnie Canon see impossible

    Ciekawe co to za atrakcja będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Ciekawe co to za atrakcja będzie? Pewnie jak zwykle głośne halo o nic.
    Przycisk włączania i wyłączania aparatu będzie w nowym modelu w innym miejscu
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  3. #3

    Domyślnie

    A może Nikona kupili?

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    Odliczyli do zera i nic

  6. #6

    Domyślnie

    Jak to nic? U mnie po wejściu na tę stronę pojawił się trojan

  7. #7

    Domyślnie

    Może nic się nie dzieje bo na stronie jest napisane:

    "To all of it, we apologize.
    Because we don't see what you see."

  8. #8

    Domyślnie

    Raczej spec od licznika dał ciała. Z tego co gdzieś tam piszą, miał odliczać do 9 rano Pacific Time, a chyba niezależnie od strefy czasowej liczył do lokalnej dziewiątej, no i u nas doszedł do zera, a tam jeszcze nie
    Ostatnio edytowane przez ajt ; 07-10-2014 o 09:57

  9. #9

    Domyślnie

    Już działa strona, ale nie jest to żaden nowy sprzęt czy nawet technologia, a usługa.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Już działa strona, ale nie jest to żaden nowy sprzęt czy nawet technologia, a usługa.
    A na czym polega ta usługa? Bo oprócz kręcącej się kostki z prezentacją produktów nie niczego więcej nie ma.
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •