PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z internetem Aero2



Olszi
16-09-2014, 16:04
Witam.
Mam kłopot z netem z Aero oraz routerem TP-Link MR3420 oraz modemem Huwaei e3131. Postaram się jasno i konkretnie opisać problem.

Po kolei:
-Włożyłem kartę SIM do modemu. Modem podpiąłem pod router.
-Modem podpinam kablem LAN do laptopa
-Dioda w routerze miga
-Wchodzę w ustawienia routera w przegladarce (192.168.1.1)

I tu zaczyna się kłopot. Nie ma połączenia z netem.
Po pierwsze: modem wyszukuje jak mu się uwidzi a jak już znajdzie i jest sygnał to strona odswieza się co kilka sekund i następuje ponowne wyszukiwanie modemu...

costi
16-09-2014, 22:19
Nie ma połączenia, bo od jakiegoś czasu żeby uzyskać połączenie trzeba wpisać kod captcha i pewnie Twój router nie jest w stanie tego przeskoczyć.

eristoff
17-09-2014, 16:10
Modem musi obsługiwać 900 Mhz częstotliwość, musi być bez simlocka, ale to pewnie wiesz. Raczej nie ma routera który przeskoczy captha, tym bardziej że to AERO2 ma bardzo mało czytelne, no i jest jeszcze kwestia ustawienia APN, hasła itp

Wojteksw
17-09-2014, 16:17
Zobacz tutaj, znajdziesz podobne tematy. http://forum.jdtech.pl/