Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Problem z internetem Aero2

    Witam.
    Mam kłopot z netem z Aero oraz routerem TP-Link MR3420 oraz modemem Huwaei e3131. Postaram się jasno i konkretnie opisać problem.

    Po kolei:
    -Włożyłem kartę SIM do modemu. Modem podpiąłem pod router.
    -Modem podpinam kablem LAN do laptopa
    -Dioda w routerze miga
    -Wchodzę w ustawienia routera w przegladarce (192.168.1.1)

    I tu zaczyna się kłopot. Nie ma połączenia z netem.
    Po pierwsze: modem wyszukuje jak mu się uwidzi a jak już znajdzie i jest sygnał to strona odswieza się co kilka sekund i następuje ponowne wyszukiwanie modemu...

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma połączenia, bo od jakiegoś czasu żeby uzyskać połączenie trzeba wpisać kod captcha i pewnie Twój router nie jest w stanie tego przeskoczyć.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Prawie nad morzem
    Posty
    51

    Domyślnie

    Modem musi obsługiwać 900 Mhz częstotliwość, musi być bez simlocka, ale to pewnie wiesz. Raczej nie ma routera który przeskoczy captha, tym bardziej że to AERO2 ma bardzo mało czytelne, no i jest jeszcze kwestia ustawienia APN, hasła itp
    jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom

  4. #4

    Domyślnie

    Zobacz tutaj, znajdziesz podobne tematy. http://forum.jdtech.pl/
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •