PDA

Zobacz pełną wersję : Adapter Fotodiox



ROMA67
14-09-2014, 21:35
Czy miał ktoś z was do czynienia z takim adapterem do obiektywów średnioformatowych ? Mam Bronicę ETRSi i kusi mnie , aby wypróbować obiektywy Zenzanon na moim D700.
Link do takiego adaptera http://www.ebay.de/itm/271597290023?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

GonzoG
14-09-2014, 21:54
Nie ma znaczenia czy miał czy nie. To nic innego jak metalowy pierścień, tylko że ma różne mocowania z obu stron.
Musi działać.