Czy miał ktoś z was do czynienia z takim adapterem do obiektywów średnioformatowych ? Mam Bronicę ETRSi i kusi mnie , aby wypróbować obiektywy Zenzanon na moim D700.
Link do takiego adaptera http://www.ebay.de/itm/271597290023?...%3AMEBIDX%3AIT
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami