Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    Rotterdam/Wiązowna
    Posty
    6

    Domyślnie Adapter Fotodiox

    Czy miał ktoś z was do czynienia z takim adapterem do obiektywów średnioformatowych ? Mam Bronicę ETRSi i kusi mnie , aby wypróbować obiektywy Zenzanon na moim D700.
    Link do takiego adaptera http://www.ebay.de/itm/271597290023?...%3AMEBIDX%3AIT
    Ostatnio edytowane przez ROMA67 ; 14-09-2014 o 21:44 Powód: poprawienie linku
    F90,FM2,S3Pro,Bronica ETRSi,szkła -Nikkor,Sigma,Tokina,Zenzanon,Lampy Nikon,Braun,Sigma itp.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia czy miał czy nie. To nic innego jak metalowy pierścień, tylko że ma różne mocowania z obu stron.
    Musi działać.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •