PDA

Zobacz pełną wersję : Aplikacja na android do obróbki



Michaelg
01-09-2014, 00:59
Witam,
czy zna ktoś aplikację na androida która umożliwi nałożenie na siebie dwóch zdjęć i wymazania odpowiednich fragmentów? Np krajobraz i wymazanie samego nieba. Chodzi mi głównie o taką opcję <coś jak warstwy>

ecml
02-09-2014, 12:01
Adobe Photoshop Touch

Michaelg
02-09-2014, 21:31
Na mojej Z1 Compact nie mogę pobrać z marketu - nie wspiera najwidoczniej.

ecml
02-09-2014, 22:24
Niestety, nie znam nic innego.

GonzoG
02-09-2014, 22:56
Adobe Photoshop Touch
Tylko na tablety

costi
03-09-2014, 08:52
Na telefony jest Photoshop Express, ale chyba nie ma warstw.

ecml
03-09-2014, 11:12
Tylko na tablety
Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że chodzi o telefon. Z drugiej strony, używanie PSa, masek i warstw na telefonie, nawet największym, chyba średnio ma sens, prawda?



Na telefony jest Photoshop Express, ale chyba nie ma warstw.
Nie ma.

GonzoG
03-09-2014, 12:48
Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że chodzi o telefon. Z drugiej strony, używanie PSa, masek i warstw na telefonie, nawet największym, chyba średnio ma sens, prawda?


Nawet na tablecie nie ma sensu, jeśli nie ma się ekranu pracującego z bardzo precyzyjnym rysikiem.
Dla mnie obróbka na telefonie/tablecie sprowadza się do wywołania RAWów i do tego 5" Nexus 5 sprawdza się idealnie.
A jak mam robić coś więcej, to zawsze pakuję 17" laptopa. Te 3.5kg przy masie całego sprzętu nie robi żadnej różnicy.

ecml
03-09-2014, 13:02
Zgadzam się w 100%.

Michaelg
04-09-2014, 00:04
Wiem.
Szukałem takiej aplikacji do zabawy w TYPOWO fotografię mobilną od A do Z.
Co do obróbki na tablecie w PS Touch da sie , nawet bez rysika, ale jest to meeega żmudne i nie wygodne.

Dzięki, jak ktoś coś trafi prosze o info:)

GonzoG
04-09-2014, 00:10
Można odpalić kompilację GIMPa, ale interface żywcem przeniesiony z wersji PC, więc wymagany bardzo duży ekran.


Wiem.
Szukałem takiej aplikacji do zabawy w TYPOWO fotografię mobilną od A do Z.
Co do obróbki na tablecie w PS Touch da sie , nawet bez rysika, ale jest to meeega żmudne i nie wygodne.

Dzięki, jak ktoś coś trafi prosze o info:)
To kup sobie notebooka 11-13" z dotykowym ekranem i po problemie.

Nawet nie myśl, że znalazł się jakiś idiota, któremu chciałoby się pisać zaawansowaną aplikację z warstwami, maskami, itp, która miałaby jeszcze działać na ekranie 4" obsługiwanym palcem...

Kurtz
04-09-2014, 12:27
To kup sobie notebooka 11-13" z dotykowym ekranem i po problemie.
Surface Pro 3. Definitywnie Surface Pro 3...