Zobacz pełną wersję : Photo Tycoon
Mam d80 + 70-300 vr
Za niedługo kupię tamrona 17-50 f/2.8
Zastanawiam się nad nikonem 50mm f/1.8
W jakim kierunku mają dalej dążyć moje poczynania?
Poza tym chcę się nauczyć macrować więc co dokupić żeby się zacząć bawić?
Lampę mam taką starą (nissin 350T) i strasznie szybko sie wyładowują akumulatorki 10 strzałów i już jest słaba.
No to może kup lampe?
A co do macro, to obejrzyj sobie ostatni bądź przedostatni odcinek "autofocusa"-było akurat o fotografii macro.
Nie, program TV.
Leci na TVP Biznes, ale można go ściągnąć z ich strony.
http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5820
fotomich
29-04-2007, 21:28
Z tym nissinem to cos masz nie tak, ja uzywalem kiedys do analoga i na jednym komplecie robilem srednio 150 fotek. No chyba, ze lecisz na manualu, ale to i tak za malo.....pozdrawiam
Tego nie da się oglądać przecież to jest z prędkością 2x jak wy to oglądacie? (chodzi mi o 11 odcinek)
Tego nie da się oglądać przecież to jest z prędkością 2x jak wy to oglądacie?
Chyba masz cos nie tak z kodekami, bo u mnie dobrze odtwarza.
Wszystkie inne odcinki, innr filmy przy tych samych ustawieniach dobrze działają.
To prawda, ten odcinek jest dziwny.
Jak otwierałem go w Subedit player to zapier....., że nie dało się oglądać, ale otworzyłem w czymś innym i jest ok.
Spróbuj w innym programie i spróbuj zainstalować kodeki.
polecam mplayer'a http://www.mplayerhq.hu/design7/dload.html tylko nie zapomnij o kodekach do niego
pozdrawiam
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.