Mam d80 + 70-300 vr
Za niedługo kupię tamrona 17-50 f/2.8
Zastanawiam się nad nikonem 50mm f/1.8
W jakim kierunku mają dalej dążyć moje poczynania?
Poza tym chcę się nauczyć macrować więc co dokupić żeby się zacząć bawić?
Lampę mam taką starą (nissin 350T) i strasznie szybko sie wyładowują akumulatorki 10 strzałów i już jest słaba.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami