Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Photo Tycoon

  1. #1

    Domyślnie Photo Tycoon

    Mam d80 + 70-300 vr
    Za niedługo kupię tamrona 17-50 f/2.8
    Zastanawiam się nad nikonem 50mm f/1.8
    W jakim kierunku mają dalej dążyć moje poczynania?
    Poza tym chcę się nauczyć macrować więc co dokupić żeby się zacząć bawić?
    Lampę mam taką starą (nissin 350T) i strasznie szybko sie wyładowują akumulatorki 10 strzałów i już jest słaba.

  2. #2

    Domyślnie

    No to może kup lampe?
    A co do macro, to obejrzyj sobie ostatni bądź przedostatni odcinek "autofocusa"-było akurat o fotografii macro.

  3. #3

    Domyślnie

    To jest jakaś gazeta?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie, program TV.
    Leci na TVP Biznes, ale można go ściągnąć z ich strony.
    http://www.fotopolis.pl/index.php?n=5820

  5. #5

    Domyślnie

    Z tym nissinem to cos masz nie tak, ja uzywalem kiedys do analoga i na jednym komplecie robilem srednio 150 fotek. No chyba, ze lecisz na manualu, ale to i tak za malo.....pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Tego nie da się oglądać przecież to jest z prędkością 2x jak wy to oglądacie? (chodzi mi o 11 odcinek)
    Ostatnio edytowane przez vx_pl ; 29-04-2007 o 21:50

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vx_pl Zobacz posta
    Tego nie da się oglądać przecież to jest z prędkością 2x jak wy to oglądacie?
    Chyba masz cos nie tak z kodekami, bo u mnie dobrze odtwarza.

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystkie inne odcinki, innr filmy przy tych samych ustawieniach dobrze działają.

  9. #9

    Domyślnie

    To prawda, ten odcinek jest dziwny.
    Jak otwierałem go w Subedit player to zapier....., że nie dało się oglądać, ale otworzyłem w czymś innym i jest ok.
    Spróbuj w innym programie i spróbuj zainstalować kodeki.

  10. #10

    Domyślnie

    polecam mplayer'a http://www.mplayerhq.hu/design7/dload.html tylko nie zapomnij o kodekach do niego
    pozdrawiam
    Nikon D80; Nikkor 18-200 VR; Jupiter 135/3,5; mieszek; SB-800... i tyle...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •