szymku
19-08-2014, 14:15
Witajcie,
Moi drodzy - proszę o pomoc.
Już na początku mojego urlopu, podczas przejazdu autostopem nieopatrznie pozostawiłem u przewoźnika swój aparat (NikonD90 + Sigma 17-70).
Rzecz miała miejsce w Rumunii, 3 sierpnia 2014 r., na terenie Gór Rodniańskich. Przewoźnikiem był turysta z Niemiec, który także podróżował (prawdopodobnie Audi w wersji kombi) po tym kraju z dwójką małych dzieci. Przy wysiadaniu i wyciąganiu plecaków, zapomniałem zabrać aparat.
Zasadniczo liczę, że ów Niemiec zgłosi gdzieś fakt znalezienia takiego sprzętu, ale nie mam doświadczenia, gdzie mógłbym szukać pomocy. Nasza (PL) policja nie przyjmuje takich zgłoszeń.
Czy może macie jakieś cenne rady, gdzie mógłbym szukać informacji o zgubie lub ewentualnie gdzie zamieścić podobną informację? Czy to miejsce na forum jest odpowiednie do tego typu ogłoszeń? Jakieś fora zagraniczne? SN aparatu i obiektywu oczywiście mam.
Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Szymon
Moi drodzy - proszę o pomoc.
Już na początku mojego urlopu, podczas przejazdu autostopem nieopatrznie pozostawiłem u przewoźnika swój aparat (NikonD90 + Sigma 17-70).
Rzecz miała miejsce w Rumunii, 3 sierpnia 2014 r., na terenie Gór Rodniańskich. Przewoźnikiem był turysta z Niemiec, który także podróżował (prawdopodobnie Audi w wersji kombi) po tym kraju z dwójką małych dzieci. Przy wysiadaniu i wyciąganiu plecaków, zapomniałem zabrać aparat.
Zasadniczo liczę, że ów Niemiec zgłosi gdzieś fakt znalezienia takiego sprzętu, ale nie mam doświadczenia, gdzie mógłbym szukać pomocy. Nasza (PL) policja nie przyjmuje takich zgłoszeń.
Czy może macie jakieś cenne rady, gdzie mógłbym szukać informacji o zgubie lub ewentualnie gdzie zamieścić podobną informację? Czy to miejsce na forum jest odpowiednie do tego typu ogłoszeń? Jakieś fora zagraniczne? SN aparatu i obiektywu oczywiście mam.
Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Szymon