Zobacz pełną wersję : Konkurs
nowy_użytkownik
25-07-2014, 22:58
Nie wiem czy dobrze ulokowałem temat ale chciałem się z Wami podzielić informacjami o ciekawym konkursie, w którym do wygrania jest aparat i drukarka. Tu macie więcej szczegółów (http://www.komputronik.pl/foto_inspiracje/?utm_source=KT_BG_24_07_2014_konkurs_foto&utm_medium=banner&utm_campaign=konkurs_foto).
obowiazek udzialu w warsztatach, jedna osoba w jury, kretynski zakaz zmiany kolorystyki i uzywania crossprocessingu (wiem to zbyt trudne w wersji pozakomupterowej) i glosowanie lajkami na fejsie ... konkurs na miare naszych czasow ..
Nie ma to jak właśnie żebranie o głosy.
Wysyłasz do wszystkich i namawiasz ich aby głosowali właśnie na Twoje dzieło.
Już nawet wybory do czegoś tam z UE odbywały się przez fb. Głosuj na moją znajomą!
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.