Nie wiem czy dobrze ulokowałem temat ale chciałem się z Wami podzielić informacjami o ciekawym konkursie, w którym do wygrania jest aparat i drukarka. Tu macie więcej szczegółów.
Szukaj
Nie wiem czy dobrze ulokowałem temat ale chciałem się z Wami podzielić informacjami o ciekawym konkursie, w którym do wygrania jest aparat i drukarka. Tu macie więcej szczegółów.
obowiazek udzialu w warsztatach, jedna osoba w jury, kretynski zakaz zmiany kolorystyki i uzywania crossprocessingu (wiem to zbyt trudne w wersji pozakomupterowej) i glosowanie lajkami na fejsie ... konkurs na miare naszych czasow ..
Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales
portfolio - www.piotrfajfer.com
Nie ma to jak właśnie żebranie o głosy.
Wysyłasz do wszystkich i namawiasz ich aby głosowali właśnie na Twoje dzieło.
Już nawet wybory do czegoś tam z UE odbywały się przez fb. Głosuj na moją znajomą!
Skontaktuj się z nami