Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Konkurs

  1. #1
    nowy_użytkownik
    Gość

    Domyślnie Konkurs

    Nie wiem czy dobrze ulokowałem temat ale chciałem się z Wami podzielić informacjami o ciekawym konkursie, w którym do wygrania jest aparat i drukarka. Tu macie więcej szczegółów.

  2. #2

    Domyślnie

    obowiazek udzialu w warsztatach, jedna osoba w jury, kretynski zakaz zmiany kolorystyki i uzywania crossprocessingu (wiem to zbyt trudne w wersji pozakomupterowej) i glosowanie lajkami na fejsie ... konkurs na miare naszych czasow ..
    Odpowiadam jedynie za to co napisalem - nie za to co zrozumiales

  3. #3

    Domyślnie

    Nie ma to jak właśnie żebranie o głosy.
    Wysyłasz do wszystkich i namawiasz ich aby głosowali właśnie na Twoje dzieło.
    Już nawet wybory do czegoś tam z UE odbywały się przez fb. Głosuj na moją znajomą!
    D70 + N18-105VR + N35/1.8G + SB-600
    Helios 44M-7/2 + Jupiter 135/3.5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •