Zobacz pełną wersję : Strefa Militarna 2014
Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych
wybieracie się ?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/LCrdOC7-1.jpg
źródło (http://i.imgur.com/LCrdOC7.jpg)
http://www.strefamilitarna.info/sm/
Już w ten weekend (11-13.07) zaczyna się Zlot Grup Rekonstrukcyjnych i Historycznych Pojazdów Wojskowych
wybieracie się ?
Gdzie? W Słowiańsku może?
Gdzie? W Słowiańsku może?
Podrzecze k/Gostynia woj. wielkopolskie
pełna informacja znajduje się na stronie strefy http://www.strefamilitarna.info/sm/
barracuda
08-07-2014, 17:58
Byłem w zeszłym roku i w tym pewnie też się wybiorę. Moim zdaniem to fajna sprawa dla fotografujących, nawet takich, których na co dzień takie rzeczy zupełnie nie interesują. Wg mnie impreza świetnie przygotowana, grupy rekonstrukcyjne również. Polecam!
Świetne miejsce do robienia zdjęć, rekonstruktorów nie trzeba namawiać do pozowania, chętnie współpracują z każdym amatorem czy zawodowcem. Darmowy plener, nie płacisz za modela, charakteryzatora, kostiumy. Impreza, na którą warto wybrać się całą rodziną.
Zapowiada się ciekawie.
Przy okazji zareklamuję Operację Południe ;-)
http://www.militaria.bielsko.com.pl/data/files/files/pl%20op%20pr%202014.jpg
Jak będziecie to zróbcie ładną fotorelacje ;)
jeszcze jeden zeszłoroczny pstryk
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/lTTVpOv-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/lTTVpOv.jpg)
barracuda
10-07-2014, 18:15
Tutaj moje foty z zeszłego roku http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=233178
na zakończenie
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/JBXK1fp-2.jpg
źródło (http://i.imgur.com/JBXK1fp.jpg)
W podobnym tonie zapraszam na Odyseję Historyczną do Kutna, w dniach 19-20.07: http://www.odysejahistoryczna.org.pl/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.