PDA

Zobacz pełną wersję : Mundial - Brazylia 2014



Strony : 1 2 [3]

shaolin
10-07-2014, 14:48
Ja rzucam ch..ami na lewo i prawo wiec jakos sie dogadamy :twisted:

Ciekawe czy Brazylia bedzie wspierac Argentyne w finale, w koncu to wrogowie pilkarscy ;)

zbyszekD7000
10-07-2014, 17:08
Jeszcze o meczu Brazylia Niemcy
;-)

http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html

Andrzej1974
10-07-2014, 17:30
Fajne:D

zbyszekD7000
10-07-2014, 17:40
Też się uśmiałem dlatego nie mogłem się powstrzymać żeby nie zamieścić :-)

shaolin
11-07-2014, 01:50
Jeszcze o meczu Brazylia Niemcy
;-)

http://www.br.de/radio/bayern3/sendungen/fruehaufdreher/brasilien-deutschland-wm-gag-100.html

Najs! Szybko i skutecznie, jak w meczu :D

ekonet
11-07-2014, 08:31
Tylko uważaj, bo jak odbierze i zacznie cie od hu* wyzywać to się nie przestrasz.
Dzień dobry po Holendersku na prawdę pozwala się odstresować. Można rzucać hu*ami na lewo i prawo i wszyscy są zadowoleni :)
Ch.. pisze się przez "ch", to po pierwsze. ;)
"Po holendersku", a nie "po Holendersku" - to po drugie. :)

Andrzej1974
11-07-2014, 09:55
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=7510 ;-)

akustyk
11-07-2014, 12:21
"Po holendersku", a nie "po Holendersku" - to po drugie. :)
a wlasciwie "po niderlandzku", bo to jest okreslenie zbiorcze dla holenderskiego i flamandzkiego. od lat 80-tych oba podlegaja pod wspolna unie jezykowa, dzieki czemu w pismie sa do siebie podobne i jako tako ten jezyk wspolny jest wlasnie okreslany. w wymowie nadal jest problem, bo jak sie slucha Belgow, to jakby Ruscy gadali - zmiekczaja "e" na "je", nie maja chrzeszczacego holenderskiego "che" (tylko slowiansko brzmiace "chje"), "v" wymawiaja jak "w" a nie jak "f", itd. itp.

Andrzej1974
11-07-2014, 12:53
Jeszcze odnośnie meczu Brazylia vs Niemcy a właściwie meczu, w którym nie było piłkarzy Brazylii... ;-)

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gBF9MUsNUkQ

Borat1979
12-07-2014, 17:39
A tu taki piłkarski żarcik Neybery :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://public.dm1.livefilestore.com/y2p5XWcXaqJfqwUUp7Bu1hmoJlc2sWAU92IjFBjR_R1aLchMlD 8hhX0P851SLWXGqDZAPdJ3D-I3i2uklQOkT0ZyZK1gvBJpf0SqvV9tSkhjT0/neymar%2Briberyneybery.jpg?psid=1)

PiotrekW
12-07-2014, 19:22
No to tradycyjne pytanie, kto dziś wygra? :) Ja obstawiam 4:2 dla Brazylii.

Borat1979
12-07-2014, 19:24
Moim zdaniem będzie nudny mecz i niski wynik. Na grad bramek bym się nie nastawiał a już na pewno nie w wykonaniu brazylijskich napastników.

Andrzej1974
12-07-2014, 20:24
Ja nie będę oglądał ale postawiłbym na Brazylię, która nie może dać tyłka kolejny raz z rzędu. Choć to dla mnie jest mecz o przysłowiową pietruszkę bo liczy się tylko ten, kto zdobędzie tytuł Mistrza Świata. Drugi również będzie przegranym.

eristoff
12-07-2014, 21:07
1:0 dla Brazylii

sprychu
12-07-2014, 21:36
3:1 dla Holandii.

doktor
13-07-2014, 00:37
Jak jest po portugalsku: nic się nie stało?

Borat1979
13-07-2014, 00:49
Spodziewałem się 2:1 dla Holandii ale jak widać Brazylia zagrała jaszcze gorzej niż z Niemcami bo Holandia bez wielkiej napinki i ciśnienia strzeliła im trzy bramki. Jak patrzyłem na potykających się o piłkę i własne nogi Brazylijczyków to miałem wrażenie, że oglądam polską ligę a nie najbardziej utytułowany zespół, w historii piłki nożnej.

shaolin
13-07-2014, 02:34
A ja dopiero wstalem bo budzik nie zadzwonil :mrgreen: Ale pewnie puszcza 20x powtorke w TV wiec sobie nadrobie za chwile. Wynik juz znam, wiec teraz czas na boks.

manfred
13-07-2014, 07:43
Van Gaal zaskoczył wszystkich, wpuszczając na boisko w doliczonym czasie gry trzeciego bramkarza holenderskiej kadry Michela Vorma i obrońcę Joela Veltmana. Tym sposobem wszystkich 23 powołanych zawodników zagrało na mundialu w Brazylii

Brawo jak dla mnie za konsekwencję.

Andrzej1974
13-07-2014, 11:20
Przynajmniej wszyscy z Holendrów zagrali na MŚ :-) I będą mieli co wnukom opowiadać... ;-) Zaś Brazylia zawiodła na całej linii.

costi
13-07-2014, 11:56
Jak dla mnie podsumowaniem gry Brazylii w tym meczu jest to, że dwóch Holendrów zniesiono na noszach, a trzeciemu trzeba było głowę opatrywać... ;)

sinner
13-07-2014, 12:29
nie wiem jak ktoś tu mógł obstawiać Brazylię, oglądając jej wcześniejsze mecze i oglądając grę Holandii
kurs 3,2 na Holendrów = najłatwiej zarobione pieniądze na mundialowych meczach
dziś obstawiam Niemców różnicą conajmniej 2 bramek no i myslę że może być czerwona kartka w meczu
(chyba że Argentyna się zamuruje i bedzie liczyć na karne)

foto4deg
13-07-2014, 14:16
Coś się Wam pomyliło, przecież Korea Północna idzie jak burza, a nie Niemcy, Argentyna.
Link (http://metro.co.uk/2014/07/12/north-korea-media-tells-country-that-its-team-has-reached-world-cup-final-4796033/)

shaolin
13-07-2014, 14:28
Ty lepiej grzeczny badz bo Korea Polnocna w 1966 szla jak burza! Moj ziomek zrobil nawet dokument o tamtej druzynie:
http://www.imdb.com/title/tt0354594/

rG-ivV-ps50

foto4deg
13-07-2014, 14:43
Shao straszysz mnie jak USA Mao :P Nie ustawiaj mnie tu, bo ja mam kolegów w Shanghai-u :P

shaolin
13-07-2014, 14:46
Ja Cie nie strasze, ja Ci obiecuje :twisted: Obejrzyj sobie lepiej dokument.

foto4deg
13-07-2014, 14:53
Nie mam czasu, obiad robię. Poza tym 1h i 20 minut spędzonych nad filmem, to czas stracony, fuksa mieli, tak jak Ty, że do kolegów nie zadzwonię :p

shaolin
13-07-2014, 15:14
Nie zadzwonisz bo nie masz do kogo. Korea Polnocna w pilce robi polska reprezentacje jak chce. Ale nas to chyba zrobi nawet reprezentacja wombatow.

foto4deg
13-07-2014, 15:27
Każda reprezentacje ma lepszy/gorszy czas. Nasi ostatni medal zdobyli w 1982, Angole w 1966 :p U nas trzeba dobrego trenera, był Engel, Leo to coś tam grali. Poza tym, z reprezentacją jest się na dobre i złe. Ja zawsze mówię, wyjdź na boisko i zagraj lepiej. Dobra, idę, pstrąg już prawie gotowy :D

shaolin
13-07-2014, 15:47
Ty sam jestes pstrag. Wyszedlbym i zagral ale potem musialbym to robic co tydzien za gruby hajs bo jestem taki dobry i bys mi zazdroscil wiec wole tego uniknac :twisted:

Niemcy dzisiaj musza wygrac z Argentyna (chociaz u mnie to bedzie jutro) i Europa znowu bedzie gora! W sumie w Argentynie jest tylu Niemcow, ze to prawie jak mecz Niemcy vs Niemcy (narodowo bo pilkarzy to raczej malo tam jest niemieckich, jak w niemieckiej reprezentacji :mrgreen:).

foto4deg
13-07-2014, 16:09
Jakie Niemcy? Argentyna!!! Choć kto wie, może któryś z nich jest wnukiem jakiegoś faszysty...
Jak Ty byś wyszedł, to musiałbym pieluchy kupić, aby ze śmiechu nie popuścić :D
Jaki dobry ten pstrąg! Wiem, że wolisz pangę z Żółtej Rzeki.

matomi
13-07-2014, 16:33
Też jestem za tym żeby Niemcy zatańczyli dzisiaj tango, ale najważniejsze żeby wygrał futbol ofensywny i niech sędzia bedzie bardziej ogarnięty niz wczoraj. Życzę wszystkim żeby wynik był 4:3 dla lepszych :D

sprychu
13-07-2014, 18:07
Argentyna wygra 2:1.

bajcom
13-07-2014, 18:17
Dziś będzie pewna wygrana Niemców ;)

sufenta
13-07-2014, 18:21
Moja zona postawila w sklepie rzeznickim 4:1 dla Niemcow- jesli wygra zwroci pan rzeznik za argentynskie steki 73 euro.

.:Gerard:.
13-07-2014, 19:01
Piwko się studzi
obstawiam 3:1 dla Niemców

velaskez
13-07-2014, 19:31
Dzisiaj grają hitlerowcy vs. neonaziści :twisted: :mrgreen: Sam nie wiem komu kibicować :-P

MC_
13-07-2014, 19:36
Bardzo smieszne. Bardzo. Boki zrywac.

Nikonozaur
13-07-2014, 20:20
Ja stawiam na 4-1 dla Niemców. Trzeba kibicować Mirkowi Klose, w końcu Polak może zdobyć mistrzostwo świata. ;)

bajcom
13-07-2014, 20:30
Polska strzeli dziś gola. :)

sufenta
13-07-2014, 20:47
Z Miroslava Klose taki Polak jak ze mnie Niemiec, ale jesli mecz bedzie przez to bardziej interesujacy to moze byc pan Klose nawet Czechem- najwazniejsze zeby Niemcy wygraly.

shaolin
13-07-2014, 20:59
A ja wstalem, moze nie umre po drodze. Niemcy gogogo!

Gerard, tylko zebys Ty nie wystygl od tego piwa :twisted:

Dex
13-07-2014, 21:00
Argentyna!!

.:Gerard:.
13-07-2014, 21:12
Nie drażni się Niemców, zaraz będzie gol.

shaolin
13-07-2014, 21:26
I gdzie ten gol? Obiecales!

sufenta
13-07-2014, 21:26
scheiße, ze zwrotu pieniedzy u rzeznika chyba nici...

shaolin
13-07-2014, 21:33
1:0 dla Argentyny. Prawie :twisted:

EDIT: Ale aktorzy w tej Argentynie...

sprychu
13-07-2014, 21:35
Szkoda tego głupiego metra ;)

ekonet
13-07-2014, 21:36
No i znokautowali Niemca. Powinna być czerwona kartka za to.

.:Gerard:.
13-07-2014, 21:39
I gdzie ten gol? Obiecales!

Jeszcze w produkcji ;)


No i znokautowali Niemca. Powinna być czerwona kartka za to.

Dokładnie

Po-gilgotali się mam nadzieje ze sie zacznie w końcu mecz.

shaolin
13-07-2014, 21:46
Takie nudy, ze kot mi zasnal.

MC_
13-07-2014, 21:47
Ciekawie sie robi jak z Argentynczykow cwaniactwo wychodzi, a sedzia nie reaguje.

sprychu
13-07-2014, 21:50
Ano nie reaguje. Zwłaszcza jak Hewedes wszedł wyprostowaną nogą w kolano Argentyńczyka, za co powinna być czerwień, a była tylko żółć.

shaolin
13-07-2014, 22:19
Ladnie Neuer skasowal Higuaina.

MstrG
13-07-2014, 22:24
Ladnie Neuer skasowal Higuaina.

wet za wet ;)

MC_
13-07-2014, 22:28
Dokladnie.

maniak666
13-07-2014, 22:36
Wstac musze wczesnie rano, toteż Argentyna musi uciszyc niemiaszków, coby mi tu się za oknem za bardzo nie darli:smile:

shaolin
13-07-2014, 22:57
I 90 minut za nami, cos mi sie wydaje, ze beda karne...

MC_
13-07-2014, 22:58
A mi sie piwo konczy..,

manfred
13-07-2014, 23:04
Rany jedno przez 90 minut?

shaolin
13-07-2014, 23:05
A mi sie piwo konczy..,

Wez od Gerarda bo on i tak nie moze pic.

MC_
13-07-2014, 23:05
Drugie. Została tylko wódka i cola.

KAWON
13-07-2014, 23:08
I 90 minut za nami, cos mi sie wydaje, ze beda karne...Mogą być i karne.
Byle by tylko Argentyna wygrała. ;-) :-)

Boryszuk
13-07-2014, 23:08
Dogrywka jest do złotej bramki czy pełne 30 minut?

manfred
13-07-2014, 23:09
30 minet :-)

PiotrekW
13-07-2014, 23:19
Złotej bramki nie ma od 10 lat :)

Boryszuk
13-07-2014, 23:20
Gdzieś tyle będzie od kiedy ostatni raz mecz oglądałem.

manfred
13-07-2014, 23:21
Żałuj na Euro 2012 Polacy wygrali wszystkie mecze w grupie po dogrywce.

maniak666
13-07-2014, 23:25
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

MstrG
13-07-2014, 23:28
1:0

MC_
13-07-2014, 23:28
:-) :-)

otwieracz
13-07-2014, 23:29
Ku...a :-(

manfred
13-07-2014, 23:29
1:0

serio?

MstrG
13-07-2014, 23:33
serio?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://memytutaj.pl/media/created/uuvps5.jpg)

manfred
13-07-2014, 23:33
A teraz ile jest ?

MstrG
13-07-2014, 23:37
A teraz ile jest ?

121 minut :p

shaolin
13-07-2014, 23:38
Przymknalem oczy, a tu gol. Kto strzelil?

manfred
13-07-2014, 23:39
O to u niemców sprzedaż piwska i parówek świńskich wzrośnie dziś drastycznie

bajcom
13-07-2014, 23:39
La la kto wygrał mecz kto ?
Niemcy :)

.:Gerard:.
13-07-2014, 23:39
Petardy strzelają, Jest mistrz
Hura!!!

A sędziego do zwolnienia

PiotrekW
13-07-2014, 23:40
taaa :) a niech mają... po meczu z Brazylią należy im się :)

MstrG
13-07-2014, 23:40
Przymknalem oczy, a tu gol. Kto strzelil?

Mario Götze

MC_
13-07-2014, 23:41
Super. A teraz dobranoc.

sprychu
13-07-2014, 23:41
Co za niefart! Ale bramka i sama akcja świetna, nie da się ukryć.

shaolin
13-07-2014, 23:41
Tak myslalem. To chyba sobie zrobie dzisiaj wolne :D

manfred
13-07-2014, 23:41
Nie moge sie doczekać jak ich Polacy zleją we wrześniu w eliminacjach Euro 2016

2pompony
13-07-2014, 23:42
no i dupa.

Cosnek
13-07-2014, 23:42
No i stalo sie

Boryszuk
13-07-2014, 23:43
Nie moge sie doczekać jak ich Polacy zleją we wrześniu w eliminacjach Euro 2016

Chyba kibole ;-)

ZgReDoL
13-07-2014, 23:44
Europa zlała latynosów po całej linii, na ich własnym terenie!!! Braaaawoooooo!!!

maniak666
13-07-2014, 23:48
Chcialem powiedziec ze idę spac. Tylko jak? Jest gorzej jak w Sylwestra+darcie ryja+klaksony...:evil:

.:Gerard:.
13-07-2014, 23:58
Jestem rozczarowany wynikiem, liczyłem na więcej goli ale było emocjonująco,
Najlepiej to Podolski pozuje, milo ze naszego ziomala tak lubią.

foto4deg
14-07-2014, 00:00
Pamietam. Jeden z lepszych moich studentow hehe.

Teraz to rozumiem :)

Trzeba przyznać, mecz porywający, Argentyna pokazała naprawdę dobry futbol, Niemcy oczywiście też, choć popełnili sporo błędów. Teraz Palacio, Higuain mogą sobie w brodę pluć.

sufenta
14-07-2014, 00:00
Odwrzeszczalem z zona, szwagrem,szwagierka i (jeszcze) przytomnymi dziecmi DEUTSCHLAND IST WELTMEISTER! u mnie na wsi petardy i klaksony :-). ta druzyna sobie na to zasluzyla!

manfred
14-07-2014, 00:00
Messi i Goliat :-) zamieniłem sobie

sprychu
14-07-2014, 00:07
Ale co się Merkel młodych chłopaków wycałuje za wszystkie czasy, to jej ;)

ekonet
14-07-2014, 00:07
Messi ma minę jak na pogrzebie. Aż mi go szkoda. A przecież zdobyli wicemistrzostwo świata...

foto4deg
14-07-2014, 00:09
Messi ma minę jak na pogrzebie. Aż mi go szkoda. A przecież zdobyli wicemistrzostwo świata...

Biorąc pod uwagę, ile mieli sytuacji niemal 100%, to trudno się dziwić.

.:Gerard:.
14-07-2014, 00:18
a i rodzinę w Niemczech mam - i to nie jest Gerard ;)

że ja :shock: :D
no, ja już prawie Niemiec :mrgreen:

ciesze się ze skubańcami, Argentyna strasznie nie fair grała, dlatego mi jej nie szkoda.

freefly
14-07-2014, 00:19
Z dedykacją dla mistrzów.:wink:

NHjW4XZfU9E

sufenta
14-07-2014, 00:21
kazdy dostanie po 300 000 euro

foto4deg
14-07-2014, 00:27
Dobra, już koniec z kłótniami. Ja wywołałem, ja kończę!
Pozytywne strona mundialu?

Biało
Czerwoni

nie stracili bramki :D Dobranoc, do zobaczenia za 4 lata w Rosji :)

.:Gerard:.
14-07-2014, 00:34
kazdy dostanie po 300 000 euro


To jest dniówka, nie to co u mnie :sad: ależ ja będę stary zanim taka sumę zarobie.

Dobra kończę piwko, piłkarzom dziękujemy.

Panowie kibice,
Dobranoc :smile:

doktor
14-07-2014, 00:36
Argentyna strasznie nie fair grała, dlatego mi jej nie szkoda.
Germańcy też strasznie fair nie grali. Neuer jednego znokautował. Jeśli chodzi o lewe zagrania to raczej po równo było. Chyba trener Niemców w przerwie przywołał do porządku, bo Argentyna zaczęla drugą*połowę dwoma żółtymi kartkami. Goetze ładną bramkę*włożył i tyle.


Z dedykacją dla mistrzów.
Chciałbyś mieć Angelę za maskotkę? Powiedz,*że tak.

ekonet
14-07-2014, 00:36
To jest dniówka, nie to co u mnie :sad: ależ ja będę stary zanim taka sumę zarobie.

Dobra kończę piwko, piłkarzom dziękujemy.

Panowie kibice,
Dobranoc :smile:
Jaka dniówka? Miesiąc tam doginali. :)

Nikonozaur
14-07-2014, 00:37
Typowanie przeszacowałem, ale wygrali moi faworyci.
Nie podobał mi się ten nieco ostentacyjny smutek Messiego i kolegów.

doktor
14-07-2014, 00:39
Nie podobał mi się ten nieco ostentacyjny smutek Messiego i kolegów.

On nie miał się*tobie podobać. On ma dobrze wygłądać na zdjęciach.

sufenta
14-07-2014, 00:47
Podolski z jego kölsch- bezcenne! Cale Niemcy w amoku! Klaskony! Moja zona dumna ze swojego nie-niemieckiego pochodzenia cala we lzach. Wariactwo. Bogu dzieki jutro w domu moge pozostac....

shaolin
14-07-2014, 05:45
Jaka dniówka? Miesiąc tam doginali. :)

Niech nawet rok doginaja, dobra kasa i tak (dla nas, zwyklych smiertelnikow).

Kazdy spodziewal sie rozpierniczu jak z Brazylia, a tu klops. Moja szefowa sie cieszy ale nie ma z czego :twisted: Chociaz najwazniejsze, ze Europa gora po raz kolejny.

MC_
14-07-2014, 07:55
Neuer jednego znokautował.

To akurat było zgodne z przepisami. A nokaut to się przytrafił Niemcowi, który zszedł w pierwszej połowie i go wyprowadzili do szatni.

siona
14-07-2014, 09:42
najsłabszym ogniwem wczoraj był sędzia :/
niestety, argentyńczycy grali bardzo nie fair - momentami wręcz brutalnie. oczywiście niemcom też zdarzały się nieładne faule, ale co innego sfaulować czasami a co innego robić to z premedytacją cały mecz obierając to jako swoje "modus operandi". nie podobała mi się "autobusowa" taktyka argentyny - była dokładnie taka sam jak w poprzednich meczach. zamurować się i liczyć na szybkie przebieranie nogami mesiego. jak na mistrzów świata to bardzo słabo by wyglądało. argentyńczycy powinni dostać przynajmniej 2 albo i 3 czerwone kartki (moim zdaniem celowy knock out w polu karnym, fanga dla schweinsteigera i cudowne "sanki" w pierwszej połowie) i do tego karnego za trzymanie mullera za koszulkę, niestety sędzi był po prostu monstrualnie słaby i dzięki temu zafundował nam kopaninę zamiast pięknego meczu :/

shaolin
14-07-2014, 10:15
jak na mistrzów świata to bardzo słabo by wyglądało. /

To nie byli mistrzowie swiata ;) mistrzowie swiata to Polacy, potem Niemcy, a potem reszta swiata (patrzac na aktualne rankingi).

Ale to prawda, ze sedzia (Wloch) byl slaby w tym meczu i mozna bylo ukarac czerwienia pare razy, bo to nie rugby ;)

Nikonozaur
14-07-2014, 11:26
Może mnie ktoś oświecić za co Messiego uznali najlepszym kopaczem imprezy?

Cosnek
14-07-2014, 11:33
Wiadomosci z Korei Pn. btw: oczywiscie propaganda bo przeciez nie grali:D zastanawiam sie czy ludzie naprawde w to wierza.

www.youtube.com/watch?v=ZJoRZOK18Fg

shaolin
14-07-2014, 11:33
Tego nie wie nikt, nawet sam Messi.

Nikonozaur
14-07-2014, 11:47
Tego nie wie nikt, nawet sam Messi.
Messi przede wszystkim...

siona
14-07-2014, 11:57
To jest paranoja. Messi był przeciętny, co prawda błysnął kilka razy ale to dużo za mało, żeby dać mu złotą piłkę.

shaolin
14-07-2014, 12:07
Mueller mogl dostac, w koncu nastrzelal sie w tym mundialu i wszedzie go bylo pelno.

foto4deg
14-07-2014, 12:18
Mueller mogl dostac, w koncu nastrzelal sie w tym mundialu i wszedzie go bylo pelno.

On to akurat najbardziej krzyczał, jak dostał z barka itp.
Rodriguez mógł dostać.

Nikonozaur
14-07-2014, 12:29
On to akurat najbardziej krzyczał, jak dostał z barka itp.
Rodriguez mógł dostać.
Wszyscy krzyczą, piłkarze w ogóle są mistrzami boiskowego aktorstwa. Co często widać w powtórkach. Niejednokrotnie nawet nie ma kontaktu, a kopacz drze się jakby mu wycięli całą rodzinę do piątego pokolenia wstecz. ;)
Robben mógł dostać, tak jak wspomniałeś Rodriguez i paru innych, ale Messi na 100% nie zasłużył.

elanek
14-07-2014, 13:25
Wszyscy krzyczą, piłkarze w ogóle są mistrzami boiskowego aktorstwa. Co często widać w powtórkach. Niejednokrotnie nawet nie ma kontaktu, a kopacz drze się jakby mu wycięli całą rodzinę do piątego pokolenia wstecz. ;)
Za to powinni być karani zawieszeniami. Tyle, że widowiska by straciły :)

Robben mógł dostać, tak jak wspomniałeś Rodriguez i paru innych, ale Messi na 100% nie zasłużył.
Zdania są podzielone. Polityka to na pewno i naciski sponsorów.
Natomiast Messi jest pilnowany przez 2-3 przeciwników, koszony równo z trawą zanim się rozpędzi. Żaden zawodnik nie był tak kryty. Ściąga na siebie uwagę obrońców, robi sporo miejsca partnerom. A to, że gra z patałachami, którzy marnują sytuację za sytuacją to nie jego wina.

shaolin
14-07-2014, 13:35
Suareza nikt nie kryl bo sie bali, ze ich pogryzie :twisted:

doktor
14-07-2014, 15:11
Chyba bali się, że nieszczepiony.

shaolin
14-07-2014, 15:13
Moze, ale piana z pyska mu sie nie lala wiec powinno byc ok.

W kazdym razie - Messi i caly swiat sa zaskoczeni, ale ten caly mundial to nierozwiazane zagadki tu i tam.

Borat1979
14-07-2014, 16:31
Robben mógł dostać
Robben to Oskara powinien dostać a nie złotą piłkę :)

matomi
14-07-2014, 16:40
Chyba złotą maline raczej :)

Sendilkelm
17-07-2014, 11:44
http://www.swiatobrazu.pl/45-najlepszych-zdjec-z-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-2014-31385.html?fb_action_ids=744336252296866&fb_action_types=og.likes

morzon
17-07-2014, 12:11
o_O


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/45najlepszychzdjeczmistrzostwswiatawpilc-1.jpg
źródło (http://www.swiatobrazu.pl/zdjecie/artykuly/385027/45-najlepszych-zdjec-z-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-2014-nelson-almeida.jpg)

shaolin
17-07-2014, 15:12
http://www.swiatobrazu.pl/45-najlepszych-zdjec-z-mistrzostw-swiata-w-pilce-noznej-2014-31385.html?fb_action_ids=744336252296866&fb_action_types=og.likes

Pierwsze zdjecie jest z RPA 2010...

Sendilkelm
17-07-2014, 15:13
Nie wiedziałem :) No to polecieli po całości ...

shaolin
17-07-2014, 15:30
To bylo proste bo:
a) Argentyna nie grala z Meksykiem w tym mundialu
b) Messi ma teraz krotkie wlosy
c) inna pilka
d) Argentyna w Brazylii nie miala takich szmat na sobie jak na focie ma Messi ;)