PDA

Zobacz pełną wersję : Mundial - Brazylia 2014



Strony : 1 [2] 3

Borat1979
01-07-2014, 00:04
A chciałem obstawić remis
W fazie pucharowej nie ma remisów :)

.:Gerard:.
01-07-2014, 00:04
Zaraz będzie 1-1 i 4-2 w karnych dla Algieri :-)

ze ja z opóźnieniem oglądam, czy ty ma magiczna kule ? :D

maniak666
01-07-2014, 00:06
A jutro mogło byc tak pięknie... Szczególnie w robocie:evil:

sokolnik
01-07-2014, 00:06
U buków obstawia się chyba 90 min a nie zwycięzcę końcowego

matomi
01-07-2014, 00:26
Aż się wierzyć nie chce, że nikt nie komentuje, bo mecz jest świetny.

Bo się ogląda, a nie gada! ;)

.:Gerard:.
01-07-2014, 00:31
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/3D_germ-2.gif
źródło (http://www.smilies.4-user.de/include/Flaggen/3D_germ.gif)

sprychu
01-07-2014, 00:38
I kto by pomyślał jeszcze 3 godz, temu, że Niemcy - Algieria będzie jednym z lepszych meczów jak dotąd. Świetnie się to oglądało, szkoda trochę, że Algieria nie odesłała jeszcze Niemców do domu, tak jak Rosjan - taki dublecik zapewniłby im jeszcze większy szacunek u Polaków ;)

doktor
01-07-2014, 00:39
Nie nazywałbym tego zwycięstwem. Niemcy doczołgali się*do ćwierćfiinału i to w stylu ledwie miernym jak na drużynę utytułowaną i z pretensjami.

matomi
01-07-2014, 00:40
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Algierczykami ;)

Tymczasem mamy 19-sty dzień Mundialu, a Polska nadal bez porażki :D

RomanZWrocławia
01-07-2014, 00:49
Chciałbym kiedyś zobaczyć u zawodników reprezentacji Polski ułamek takiego zaangażowania jakie pokazali piłkarze Algierii. Przegrać po takim meczu to nie wstyd

.:Gerard:.
01-07-2014, 00:58
Hallo, dlaczego widzicie tylko jedna stronę która się angażowała, grali z powietrzem czy moze przeciwnicy mieli precyzyjne motorki w dupach

A kto był więcej przy ataku
a kto miał więcej strzałów na bramkę przeciwnika
zieloni byli na swojej połowie jak nie na 1/4 swojej polowy, weź i się przebij

brawa dla Niemców, skład był jaki był, dali z siebie dużo, brawo

shaolin
01-07-2014, 02:35
Chciałbym kiedyś zobaczyć u zawodników reprezentacji Polski ułamek takiego zaangażowania jakie pokazali piłkarze Algierii.

Nie chcialbys bo to znak, ze umarles i jestes w niebie.

A ja odpuscilem sobie mecze bo musialem odpoczac w koncu ;) Widze, ze duzo sie dzialo. Trzeba bedzie obejrzec powtorki.

Gerard cos Ty sie tak rozochocil? ;)

.:Gerard:.
01-07-2014, 08:12
E tam, ja tylko spac nie moglem ;-)

skarcity
01-07-2014, 09:03
Nie nazywałbym tego zwycięstwem. Niemcy doczołgali się*do ćwierćfiinału i to w stylu ledwie miernym jak na drużynę utytułowaną i z pretensjami.
Ja bym nazwał i to nawet zasłużonym. Styl to się liczy w skokach narciarskich albo w gimnastyce artystycznej :-).
Też jestem pod wrażeniem zaangażowania Algierczyków, ale jeszcze trzeba umieć grać w piłkę, to znaczy strzelać bramki. Niemcy byli drużyną o klasę lepszą, wystarczy spojrzeć na statystyki, np. posiadanie piłki. No i gdyby nie świetny bramkarz Algierii...

Pozdrawiam

MC_
01-07-2014, 09:09
Posiadaniem piłki się nie wygrywa.
Jak dla mnie - wielki szacunek dla Algierii. Nie to co nasze "gwiazdy".

norty
01-07-2014, 09:15
dzis Belgia -USA,to moze byc wyrownany mecz

bajcy
01-07-2014, 09:44
.... np. posiadanie piłki. No i gdyby nie świetny bramkarz Algierii...

Pozdrawiam

tzn. że Francuzi byli o klasę gorszę, bo byli mniej czasu przy piłce od Nigerii?
To akurat wyznacznikiem w cale nie jest.
Barcelona bardzo często była przy piłce po 60-70%, a mecze przegrywała;)
Tak czy siak. Algieria zasługuje na ogromny szacunek za to, co zaprezentowała z Niemcami, zwłaszcza że wszyscy spisywali ich na pożarcie, a tutaj niespodzianka i dojczlandy miały problem;)
Tak czy siak, Francja Niemcy będzie ciekawym spotkaniem.

doktor
01-07-2014, 10:26
Ja bym nazwał i to nawet zasłużonym. Styl to się liczy w skokach narciarskich albo w gimnastyce artystycznej .
Też jestem pod wrażeniem zaangażowania Algierczyków, ale jeszcze trzeba umieć grać w piłkę, to znaczy strzelać bramki. Niemcy byli drużyną o klasę lepszą, wystarczy spojrzeć na statystyki, np. posiadanie piłki. No i gdyby nie świetny bramkarz Algierii...

Oczywiście, że styl się liczy. Po to oglądam mecze. Za to wdzięk Kamila Stocha nie robi na mnie wrażenia. Wczorajszy styl był lepszy od tego, w jakim Niemcy wyeliminowały Algierię w 1982. Jak na zespół, który przyjeżdża po mistrzostwo, nie prezentowali się o klasę wyżej od Algierczyków. Świetny to był Neuer i on głównie ratował germański tyłek w I połowie. Powinien dostać połowę kasy wszystkich obrońców. Utraty piłek przez Niemców były momentami żenujące.

matomi
01-07-2014, 10:37
Myślę podobnie. Gdyby nie Neuer, ta drużyna nie dałaby rady Algierczykom.

docxxx
01-07-2014, 10:50
Niemcy pokazali, że kondycyjnie są lepsi. Algierczykom w doliczonym czasie gry po prostu odcięło prąd.

ps. Ech... A miałem nie oglądać...

elanek
01-07-2014, 11:58
Niemcy pokazali, że kondycyjnie są lepsi.
Może nie są jeszcze dokładnie przebadani :)

jarekf34
01-07-2014, 18:55
Mam nadzieję, że Francuzi im dokopią :)

Borat1979
01-07-2014, 19:10
Mam nadzieję, że Francuzi im dokopią :)
Żabojady to miękkie pipy i wątpię aby dali radę Niemcom :) Jak Niemcy dali radę zawziętym jak pitbule Algierczykom mającym zadrę za ustawkę Niemców z Austrią w 82 to i francuzów ograją.

jarekf34
01-07-2014, 19:20
Żabojady to miękkie pipy i wątpię aby dali radę Niemcom :)
Też tak to widzę, ale... różnie bywa, futbol jest nieprzewidywalny :)

matomi
01-07-2014, 19:35
Póki co Argentyna się niemiłosiernie męczy z Helwetami. Nuuuuuudaaaa!

Johny42
01-07-2014, 19:45
Póki co Argentyna się niemiłosiernie męczy z Helwetami. Nuuuuuudaaaa!

Jak tak dalej pójdzie, to będą nas zanudzać dodatkowe pół godziny :roll:

Borat1979
01-07-2014, 19:49
Jak tak dalej pójdzie, to będą nas zanudzać dodatkowe pół godziny :roll:
Dogrywki się nie spodziewałem i piwa mi zbraknie :(

Johny42
01-07-2014, 19:53
..... i piwa mi zbraknie :(

Mi też. Na szczęście mam 4 min. drogi do baru gdzie mogę obejrzeć do końca.
To na razie ... :)

sokolnik
01-07-2014, 19:54
Szwajcaria wygra dogrywke 1-0 a Messi będzie płakać

MC_
01-07-2014, 19:59
Przeciez to nie Kryska, zeby ryczec co chwile. Ale faktem jest, ze kibicuje Szwajcarom.

norty
01-07-2014, 20:01
teraz na kazdy mecz nalezy dogrywki sie spodziewac wiec lodowka pelna musi byc browarkow

Borat1979
01-07-2014, 20:37
teraz na kazdy mecz nalezy dogrywki sie spodziewac wiec lodowka pelna musi byc browarkow
Załatwiłem sprawę w przerwie przed dogrywką szybkim susem do nocnego :)


Szwajcaria wygra dogrywke 1-0 a Messi będzie płakać
No... strasznie się popłakał :)

To teraz jeszcze USA-Belgia i wszytko będzie jasne.

norty
01-07-2014, 20:41
No i argentyna gra dalej

Borat1979
01-07-2014, 20:52
Tak jak patrzę na reklamy przy okazji Mundialu to Pele musi mieć spore wydatki skoro łapie jakieś gówniane reklamy banków z drugiego końca świata czy jakieś marne kanapki subwaya :)

matomi
01-07-2014, 20:56
Tak jak patrzę na reklamy przy okazji Mundialu to Pele musi mieć spore wydatki skoro łapie jakieś gówniane reklamy banków z drugiego końca świata czy jakieś marne kanapki subwaya :)

Pecunia non olet.


Argentyna żenująco słabo, znowu wymęczyła zwycięstwo. A tak na nich liczyłem na tym mundialu.

skarcity
01-07-2014, 21:04
tzn. że Francuzi byli o klasę gorszę, bo byli mniej czasu przy piłce od Nigerii?
To akurat wyznacznikiem w cale nie jest.
A ty znowu jak dziecko odpowiadasz... Jak przeczytasz ze zrozumieniem, to zauważysz, że najpierw napisałem: "jeszcze trzeba umieć grać w piłkę, to znaczy strzelać bramki" i to jest esencją piłki nożnej, a nie styl czy fryzura piłkarza.

Pisząc "np. posiadanie piłki" wskazałem tylko, że był to jeden z elementów przewagi Niemców. Poza tym twierdzę, że łatwiej strzelić bramkę jak się ma piłkę niż jak się jej nie ma. Możesz się z moją teorią nie zgadzać, ale wtedy nie wróżę Ci sukcesów na boisku :-).


Oczywiście, że styl się liczy. Po to oglądam mecze. Za to wdzięk Kamila Stocha nie robi na mnie wrażenia. Wczorajszy styl był lepszy od tego, w jakim Niemcy wyeliminowały Algierię w 1982. Jak na zespół, który przyjeżdża po mistrzostwo, nie prezentowali się o klasę wyżej od Algierczyków. Świetny to był Neuer i on głównie ratował germański tyłek w I połowie. Powinien dostać połowę kasy wszystkich obrońców. Utraty piłek przez Niemców były momentami żenujące.
Widzisz piszemy o innych stylach: Ty piszesz o tym, dzięki któremu przyjemniej Ci się ogląda mecz, a ja o tym, który nie ma wpływu na wynik :-). Co do Neuer-a to pełna zgoda.

Pozdrawiam

matomi
01-07-2014, 23:51
Team Juesej jak na razie trzyma się mocno. Belgowie rozwścieczeni, ale póki co bezsilni ;)

norty
01-07-2014, 23:55
lubie sobie wypic piwko przy meczy,zwlaszcza jak duzo sie dzieje a kurcze przez te dogrywki to chyba w alkoholizm wpadne:)

norty
02-07-2014, 00:21
ale sie dzieje

Borat1979
02-07-2014, 00:26
lubie sobie wypic piwko przy meczy,zwlaszcza jak duzo sie dzieje a kurcze przez te dogrywki to chyba w alkoholizm wpadne:)
Co zrobić takie życie :)

matomi
02-07-2014, 00:33
USA cisną jak nie wiem. Chyba wyczuli ropę ;)

norty
02-07-2014, 00:33
ty to wiesz i ja to wiem,ale jak to babie wytlumaczyc:)

matomi
02-07-2014, 00:37
Koniec. Będzie Argentyna - Belgia.

Dobranoc, pchły na noc.
;)

Borat1979
02-07-2014, 00:38
ty to wiesz i ja to wiem,ale jak to babie wytlumaczyc:)
Nic nie tłumacz tylko skróć łańcuch :smile:

MC_
02-07-2014, 07:45
I mam nadzieję zobaczyć Belgów w półfinale.

norty
02-07-2014, 09:22
Nic nie tłumacz tylko skróć łańcuch :smile:

lancuch skrocony,ale teraz sam po browarki musze latac:)

matomi
02-07-2014, 22:19
Jakoś tak dziwnie dzisiaj... nie ma meczu, czuję pustkę... mam delirium mundialowe ;)

Za to gra Premier League Kenya - dzisiejsze wyniki:

Top Fry AllStars 1 - 1 Tusker FC
AFC Leopards 0 - 0 Western Stima


;)

norty
02-07-2014, 22:24
tusker fc to druzyna tuska?

matomi
03-07-2014, 21:09
Włochy - Brazylia póki co 1:1 !!!!
W setach Ligi Światowej, coś trzeba oglądać :)

Szmacianka dopiero jutro. Jak tu żyć? ;)

sprychu
04-07-2014, 17:58
No dobra, będę pierwszy i wytypuję wynik. 3:2 dla Francji.

shaolin
04-07-2014, 17:59
Poooolskaaa mistrzeeem Polski! Niech wygra lepszy i ma byc grad bramek albo wyplace im po lisciu.

MC_
04-07-2014, 18:00
I dogrywka !

shaolin
04-07-2014, 18:06
I zasmazka!

EDIT: I mamy jeden do jaja dla Niemiaszkow.

Borat1979
04-07-2014, 19:31
Jak na razie sprawdza się to co mówiłem o Francuzach :)

sprychu
04-07-2014, 20:00
Jakiś taki nijaki ten mecz, już nawet pomijając wynik. Mam nadzieję, że ten drugi będzie dużo lepszy, i że Kolumbia wygra ;)

.:Gerard:.
04-07-2014, 20:09
Ach, dopiero wróciłem do domu, na sam koniec, nie oglądałem meczu a na ulicach w Monachium pusto :smile:

MC_
04-07-2014, 20:11
Mecz nudny jak flaki z olejem.

Borat1979
04-07-2014, 20:14
W sumie Francuzi zrobili to co potrafią najlepiej: poddali się bez walki :mrgreen:

norty
04-07-2014, 20:17
niemcy klasycznie,bez polotu ale skutecznie

.:Gerard:.
04-07-2014, 20:28
Jak mówicie ze nie było widowiskowo to nie straciłem dużo.

norty
04-07-2014, 20:32
ale wieczorem juz powinno byc ciekawiej

Andrzej1974
04-07-2014, 20:38
Mecz taki, jak przewidziałem tj. 1:0 dla Niemców.
W końcu Niemcy to nie jakiś tam Honduras czy Szwajcaria, których można zbić na kwaśne jabłko. ;-)

fotograf58
04-07-2014, 21:44
Jak mówicie ze nie było widowiskowo to nie straciłem dużo.

"Nasi" górą i to jest ważne :D

.:Gerard:.
04-07-2014, 22:04
"Nasi" górą i to jest ważne :D

;)

shaolin
05-07-2014, 04:25
Zasnalem po pierwszej polowie, bo nie wytrzymalem :D

Szkoda, ze zepsuli Neymara (pekniety kreg :shock:) i wylaczyli go z mistrzostw ;(

Andrzej1974
05-07-2014, 18:53
Jak na razie 1:0 dla Argentyny.

Najlepsze jest Szpakowskiego... "Maradona"... przy dojściu do piłki Messiego. Ręce opadają...

P.S. Zapewne to od upałów... ;-)

Borat1979
05-07-2014, 19:03
Najlepsze jest Szpakowskiego... "Maradona"... przy dojściu do piłki Messiego. Ręce opadają...
Stare czasy mu się przypomniały :)

Akurat Szpakowski czy Jacek Laskowski jest ok ale te piłkarzyny, które komentują razem z nimi to doprowadzą mnie do szału jąkając się co chwila. Nie da się ich słuchać.

norty
05-07-2014, 19:49
cos pilkarzyki musza robic,granie za bardzo nie wychodzi to chociaz w telewizji jako komentator mozna zaistniec,Majdan to tam juz chyba na stale jest

shaolin
05-07-2014, 20:36
Nedza straszna ten mecz, dobrze ze grzebalem przy rowerze... ;) nie wiem czy czekac do nastepnego meczu...

coach_lodz
05-07-2014, 21:32
nie no Maradona zniszczył system :D Szpaku rulz!

shaolin
05-07-2014, 21:44
I ten i tamten kurdupel, co to za roznica... :twisted:

Dawac mecz bo wlacza mi sie spanie.

PiotrekW
05-07-2014, 22:10
Jaki wynik obstawiacie? Mój typ to 2:1 dla Holandii.

norty
05-07-2014, 22:18
ja mysle ze 1-0 dla holendrow w dogrywce:)

shaolin
05-07-2014, 22:19
8:7 dla Kostaryki.

Borat1979
05-07-2014, 22:26
Piwny dżin mi się ukazał :)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://public.dm1.livefilestore.com/y2pCtaSnPJ16j_A4FHon-kEp8-hcO920ygH2SSFmRN401wA_yBxt7AsECkqSgFq-rfTX3EsnTUUM0qNXkOTJIqvV4HJrEhQEP_YsAB-JsAjH58/DSC_0196.JPG?psid=1)

Andrzej1974
05-07-2014, 22:28
Na razie nędza w Hol-Crc.

Obstawiam jakieś 1 do 0 hmm... tylko nie wiem dla kogo...

jarekf34
05-07-2014, 23:21
Cały czas mam nadzieję, że dojdzie do finału Holandia-Niemcy i ekipa Robena dokopie "szkopkom" :) Czas pokaże...
Chociaż po dzisiejszym meczu cienko ich widzę :(

sokolnik
05-07-2014, 23:55
Kostaryka!
Super mecz :-) Holandia cieniasy :-)

norty
05-07-2014, 23:56
no i jest dogrywka:)

Borat1979
06-07-2014, 00:42
I mamy karne :)

foto4deg
06-07-2014, 00:57
I po karnych. Szkoda Kostaryki :( Liczę na finał Holandia-Brazylia.

manfred
06-07-2014, 05:51
Czemu szkoda? Wg mnie to dla sportowego widowiska lepiej ze wygrała Holandia. Pomaranczowi byli zdecydowanie lepszą drużyną.

tomfoot
06-07-2014, 07:17
Pomaranczowi byli zdecydowanie lepszą drużyną.

I dlatego były karne?

Szkoda takich drużyn jak Meksyk, Kolumbia czy Kostaryka. Z tej czwórki, która pozostała tylko Argentyna czasem gra w piłkę.

manfred
06-07-2014, 07:53
I dlatego były karne?



Tak tutaj masz rację. Dla kogoś kto nie oglądał meczu wniosek jest prosty były karne dlatego mecz na remis. Ale wg mnie Holendrzy mieli więcej sytuacji z których mogła by być bramka ot choćby słupki poprzeczki. Nie umniejszam Kostaryce ale jeszcze raz powtarzam że dla widowiska sportowego ja wolę Holendrów. To tak jakby finał Kostaryka ot choćby Kolumbia a finał Brazylia Argentyna bardziej z pkt medialnego jest lepszy choć mecz może być lipa. Na koniec śmiem twierdzić że wczorajszy mecz podobał mi się najbardziej ze wszystkich.

Andrzej1974
06-07-2014, 10:26
Finał widzę taki: Niemcy - Argentyna. Chyba, że Brazylii pomogą (po raz kolejny) sędziowie...

Borat1979
06-07-2014, 11:31
Finał widzę taki: Niemcy - Argentyna. Chyba, że Brazylii pomogą (po raz kolejny) sędziowie...
Bez Nejmara będzie ciężko wydrukować. Chociaż po tym co było w Korei i Japonii w meczach z Hiszpanią gdzie nie uznano 3 prawidłowo zdobytych goli to już nic mnie nie zdziwi.

matomi
08-07-2014, 18:44
W oczekiwaniu na pierwszy tegoroczny półfinał można zabić nudę przeglądając: klik (http://www.zczuba.sport.pl/Zczuba/5,138263,16150912,Kibicki_na_mistrzostwach_swiata_ w_pilce_noznej_2014.html)

Jakie ISO jest na #39 ?
;)

shaolin
08-07-2014, 21:59
Wstalem, ogladamy! Oby sie cos dzialo albo... :twisted:

.:Gerard:.
08-07-2014, 22:13
Czuje ze bedzie soe dzialo
oje oje, goool

shaolin
08-07-2014, 22:14
Juz sie dzieje, 1:00000000 dla Niemiaszkow!

MC_
08-07-2014, 22:15
No i super.

matomi
08-07-2014, 22:18
Właśnie dzwonił do mnie Pyle i mówił, że będą grać o zwycięstwo.
;)

MstrG
08-07-2014, 22:22
Baaardzo ciekawie się zapowiada, ciekawe jak długo wytrzymają takie tempo.

.:Gerard:.
08-07-2014, 22:24
Wiem ze Bazylia chce wygrać ale zaraz zabraknie sil

shaolin
08-07-2014, 22:25
2:0, w koncu Polacy strzelili! :D

sokolnik
08-07-2014, 22:25
Katastrofa :-(
0-2

MstrG
08-07-2014, 22:25
Wiedziałem, że zaraz będzie 2:0, bo się za bardzo odkryją ;)


Łahahahahaha :D 3:0 !

.:Gerard:.
08-07-2014, 22:27
dobra, kończę lody otwieram wino, bedzie wojna ;)

3:0

shaolin
08-07-2014, 22:27
Ale rozpiernicz! 3:0 :D :D :D

Gerard jak otworzysz wino to bedzie wojna, ale Twoja ze mna :twisted:
EDIT: 4:0!

sokolnik
08-07-2014, 22:27
0-3

morzon
08-07-2014, 22:28
3 haha :D

MstrG
08-07-2014, 22:28
Niesamowite
chciałem zażartować, że jest 4:0, a tu bramka

sokolnik
08-07-2014, 22:29
0-4

shaolin
08-07-2014, 22:29
W tym dniu wszyscy Brazylijczycy sa Kononowiczami - nie bedzie nic, nie bedzie niczego :twisted:

ZgReDoL
08-07-2014, 22:29
4:0 w 25 min to juz pogrom!!!

RomanZWrocławia
08-07-2014, 22:29
Trener Brazylii powinien wziąć czas ...

maniak666
08-07-2014, 22:30
wqrw w robocie i jeszcze to...:mad:
Cza sie napic.

matomi
08-07-2014, 22:30
To już jest mecz, czy trening?

MstrG
08-07-2014, 22:32
5:0

shaolin
08-07-2014, 22:32
Strzelaja jak do pustej bramki, 5:0 :D :D :D

sprychu
08-07-2014, 22:32
Jak powiedział klasyk - Toż to szok!

MC_
08-07-2014, 22:32
Tamtym panom juz podziekujemy.

shaolin
08-07-2014, 22:33
To ja ide zrobic sobie sniadanie, moze bedzie 8:0 jak skoncze :D

ZgReDoL
08-07-2014, 22:33
5-0, srednio co 5 min bramka. Brawo!!!

MstrG
08-07-2014, 22:33
Co trzeba przyznać - pięknie do siebie podają nawet pod bramką jak nie mogą oddać czystego strzału.

matomi
08-07-2014, 22:33
Będzie dwucyfrówka?

docxxx
08-07-2014, 22:35
Niemcy pięknie obnażyli plastusiów z Brazylii. Ile można tej rzygowiny w żółtych koszulkach oglądać? Udawane faule, płacze, symulacje... A tu przyszedł niemiecki czołg i rozjechał ten teatrzyk.

MC_
08-07-2014, 22:36
Dokladnie. Brazylia i tak zaszla zbyt daleko.

freefly
08-07-2014, 22:37
Blitzkrieg

sokolnik
08-07-2014, 22:38
Smutek :-(

sprychu
08-07-2014, 22:39
Najlepsze jest to, że teraz Brazylijczycy będą się tłumaczyć brakiem Neymara, a tak naprawdę gdyby nawet grał, niczego by to nie zmieniło.

maniak666
08-07-2014, 22:39
sokolnik-polewaj na smuty-bedziem pić

.:Gerard:.
08-07-2014, 22:40
czekamy na honorowego !

sprychu
08-07-2014, 22:41
... do następnego Mundialu ;)

tomfoot
08-07-2014, 22:44
Boniek ma rację! Przecież Polska zremisowała z Niemcami, czyli też bylibyśmy lepsi od Brazylii. Mielibyśmy minimum srebro!!!
Hmm, oby tylko Gibraltar nam nie zweryfikował tej dedukcji.

Ciekawe czy Niemcy będą mieli litość?

shaolin
08-07-2014, 22:44
czekamy na honorowego !

Liscia chyba...

Rafall
08-07-2014, 22:45
Honorowy... Jedynie jeśli przypadkiem Niemcy strzelą do swojej bramki. A to raczej niemożliwe.
Mordercy! 5:0 po 30 minutach gry!

sokolnik
08-07-2014, 22:45
Chyba się napije :-(

maniak666
08-07-2014, 22:45
w strzelaniu do bezbronnych mają już spore doswiadczenie...

elanek
08-07-2014, 22:45
Niemaszki grają jak Barca za najlepszych lat. Silni jak w 39 r.

docxxx
08-07-2014, 22:47
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/07/d4cec4d1dc406c9c8690462a77886616_original.jpg?1404 851729)

jarekf34
08-07-2014, 23:01
w strzelaniu do bezbronnych mają już spore doswiadczenie...
:mrgreen::mrgreen:
Teraz to już chyba tylko wszystko w rękach Argentyny co by tym zasr...om utrzeć nosa :)
Jutro się okaże z kim...

Andrzej1974
08-07-2014, 23:03
Piękny wynik po 1. połowie :-) W końcu finał przewidziałem Niemcy - Argentyna. Jedna drużyna już się zameldowała w finale... :-)

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:04
Panowie nie bądźcie zacofani
wyobrażacie sobie Boateng-a albo Özil-a w hełmie

jarekf34
08-07-2014, 23:05
No ale Klose to by pasował :)

Andrzej1974
08-07-2014, 23:09
:mrgreen::mrgreen:
Teraz to już chyba tylko wszystko w rękach Argentyny co by tym zasr...om utrzeć nosa :)
Jutro się okaże z kim...

Myślę, że Niemcy mogą wygrać ten turniej. I nie dlatego, że zbili kanarkowych chłopców...

shaolin
08-07-2014, 23:11
Powinna wygrac Polska!

Neuer daje rade w tym Mundialu.

Rafall
08-07-2014, 23:13
Nie ma co się naszych czepiać! Już półfinały, a Polska bez porażki. Wygrają! Polska! Polska! :)

shaolin
08-07-2014, 23:14
Polska mistrzem Polskiiii! Niemcy na razie daja pobawic sie Brazylii, a za chwile pewnie 10:0 ;)

ekonet
08-07-2014, 23:23
Największy problem ma sędzia. ;)

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:27
Największy problem ma sędzia. ;)


Dlaczego ?

shaolin
08-07-2014, 23:28
6:0.

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:28
Koniec swiata

norty
08-07-2014, 23:28
6:0.

:) pozamiatane

Rafall
08-07-2014, 23:28
Oj, tak jakoś wyszło :)

bajcom
08-07-2014, 23:29
Obejrzyj film „Mają rozmach s*****syny” w YouTube - Mają rozmach s*****syny: http://youtu.be/hzTcGsSkkeI

ekonet
08-07-2014, 23:31
Obejrzyj film „Mają rozmach s*****syny” w YouTube - Mają rozmach s*****syny: http://youtu.be/hzTcGsSkkeI
A ostrzeżenie chcesz?

MstrG
08-07-2014, 23:32
A ostrzeżenie chcesz?

Pierwsza żółta karta już była ;)

sokolnik
08-07-2014, 23:32
Coś mi się wydaje że będą zamieszki w Brazylii, wybite szyby i zniszczone auta. Ludzie swoją złość gdzieś muszą rozładować

docxxx
08-07-2014, 23:33
To nie zlość, to w****... że bieda piszczy w kraju, a rządzący sobie zrobili igrzyska z tak koszmarnym wynikiem. Będzie jazda na ulicach.

bajcom
08-07-2014, 23:34
A ostrzeżenie chcesz?

Nie dziękuję

shaolin
08-07-2014, 23:34
Coś mi się wydaje że będą zamieszki w Brazylii, wybite szyby i zniszczone auta. Ludzie swoją złość gdzieś muszą rozładować

Czyli to samo co zawsze, nawet nikt nie zauwazy.

MstrG
08-07-2014, 23:36
Czy nadal będzie popularny w Brazylii?

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/vwgol-1.jpg
źródło (http://4.bp.blogspot.com/_IWBd3LULO4M/SL2ivT2DWbI/AAAAAAAAARM/PvMr0oA_528/s400/vw-gol.jpg)

maniak666
08-07-2014, 23:37
Niestety, ale wygląda na to że Lineker miał znowu rację.
"Piłka nożna to taka gra, w której 22 mężczyzn biega za piłką, a na końcu i tak wygrywają Niemcy."

shaolin
08-07-2014, 23:38
Ale brama!!! 7:0 :D

norty
08-07-2014, 23:38
ktos,kto obstawil taki kosmos ladnie zarobi:)

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:39
No to zdrowko ! bo chyba juz wiadomo kto wygra :smile:

shaolin
08-07-2014, 23:39
Geraaaard!!! :evil:

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:41
Geraaaard!!! :evil:

:roll:

maniak666
08-07-2014, 23:43
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/)

shaolin
08-07-2014, 23:44
Grzeczny badz.

Schuerrle ma niezle statsy dzis - 2 strzaly, oba do celu i oba trafione.

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:44
:D

Rafall
08-07-2014, 23:45
Wszystko wyjaśni się w rzutach karnych..

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:46
Wszystko wyjaśni się w rzutach karnych..

:D ale ja juz chyba wtedy bede spal :D

shaolin
08-07-2014, 23:47
Moj szef ma dzisiaj urodziny, moze to prezent dla niego.

EDIT: Zaczynaja odrabiac straty.

MstrG
08-07-2014, 23:50
Ta bramka daje nadzieję ;)

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:50
Siedzi, należał im się ten honorowy.

ekonet
08-07-2014, 23:51
Dlaczego ?
Jak zrobić, żeby jednak Brazylia wygrała... ;)

shaolin
08-07-2014, 23:52
Jak zrobić, żeby jednak Brazylia wygrała... ;)

Dac im Boazerio (czyt. Rasiaka).

sokolnik
08-07-2014, 23:52
http://www.youtube.com/watch?app=desktop&persist_app=1&v=RXsvJznOuwc
Daniec się mylił w 14 min

.:Gerard:.
08-07-2014, 23:53
Jak zrobić, żeby jednak Brazylia wygrała... ;)

:D
niema takiej wróżki

Ale my jak przegramy to nasi tak nie plączą....

shaolin
08-07-2014, 23:57
Nie ma, niemy to moze byc labedz :razz: i tez bys plakal jakbys dostal taki wpiernicz u siebie na podworku.

Rafall
08-07-2014, 23:59
No i jakos uciułali te 7 goli. Nudny ten mecz strasznie. Aż się spać zachciało.
Nic to. Jutro kolejny, może obejrzymy więcej bramek. ;)

tomisiek
09-07-2014, 00:00
Dobry mecz dzisiaj widziałem .... :) szok. Cieszę sie bardzo z dobrze wypraćowaneho zwyciestwa Niemiec. Niestety - reprezentacja Brazylii nie pokazała niczego sensownego. Wygrał dobry, efektywny futbol. Liczę na finał z Holandia.

.:Gerard:.
09-07-2014, 00:01
Nie ma, niemy to moze byc labedz :razz: i tez bys plakal jakbys dostal taki wpiernicz u siebie na podworku.

Po raz setny ten sam blad, euforia ;)

ekonet
09-07-2014, 00:01
:D
niema takiej wróżki

Ale my jak przegramy to nasi tak nie plączą....
Sam się splątałeś. ;)
Że nie ma. :mrgreen:

shaolin
09-07-2014, 00:15
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/5qyr-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img820/7479/5qyr.jpg)

Mam nadzieje, ze nie odlicza do gangbangu... :twisted:

Johanan
09-07-2014, 00:22
Pamiętacie co mówił Woody Allen o muzyce teutońskiego Wagnera? :)

Tym razem Teutoni dali upust swojemu drangowi na biednych Brazylijczykach, a przecież mogli odrobinę odpuścić i nie kopać leżącego, ale gdzie tam.

Taki styl, mają to w genach.

doktor
09-07-2014, 00:30
No jak mieli nie kopać leżącego, jak Brazylia się*położyła i nie chciała wstać.

shaolin
09-07-2014, 01:07
Zaczelo sie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/BsDNKR2IUAQqqIe-1.jpg
źródło (https://pbs.twimg.com/media/BsDNKR2IUAQqqIe.jpg)

Borat1979
09-07-2014, 01:35
Od początku tych mistrzostw mówiłem, że Brazylia nie ma ataku. Ich reprezentacja składa się z bramkarza, środkowych obrońców i Nejmara. Po odpadnięciu Nejmara i Silvy została tylko zbieranina przeciętniaków. Trzej napastnicy Fred, Jo i Hulk dobyli w tych mistrzostwach 1 - słownie jedną bramkę :)

Dobrze, że w końcu odpadli i byli tak beznadziejni, że nawet sędziowie nie dali rady nic wydrukować w przeciwieństwie do meczu z Kostaryką

shaolin
09-07-2014, 03:56
Chcialem zauwazyc, ze Mirek Klose wlasnie przeszedl do historii jako najskuteczniejszy strzelec mistrzostw swiata. Od 2002 (kiedy to pierwszy raz wystapil) zdobyl gola 16 razy (5 w 2002, 5 w 2006, 4 w 2010 i teraz 2). Tym samym pokonal Ronaldo (15 goli), Gerda Mullera (14) i reszte brygady, a to nie koniec (choc nie wiem czy wystapi w Rosji skoro ma 36 lat).

kkokosz
09-07-2014, 07:01
Klose może przecież jeszcze wystąpić w finale i strzelić gola (albo i ze dwa) ;) Czego mu życzę, a niech ma! :D

sufenta
09-07-2014, 07:44
Pamiętacie co mówił Woody Allen o muzyce teutońskiego Wagnera? :)

Tym razem Teutoni dali upust swojemu drangowi na biednych Brazylijczykach, a przecież mogli odrobinę odpuścić i nie kopać leżącego, ale gdzie tam.

Taki styl, mają to w genach.

Kolega ma na mysli tego Woody Allena, ktory ozenil sie z wlasna pasierbica? Jakiemu drangowi dali upust "Teutoni"? Moze ogladalismy inne mecze? Bo tutaj pokazala telewizja swietnie przygotowana druzyne niemiecka, ktora rozjechala 11 dziewczynek z internatu na kazde niepowodzenie reagujacych depresja i histerycznym placzem. Co mieli Niemcy odpuscic? Gre w pilke? Usiasc na boisku i poczekac az brazylijskie niedojdy bramke im strzela?

manfred
09-07-2014, 07:46
Mam prośbę proszę zamienić Niemców na Brazylię bo za 3 miesiące... będzie się działo oj będzie ;-)

Andrzej1974
09-07-2014, 07:53
Coś mi się wydaje że będą zamieszki w Brazylii, wybite szyby i zniszczone auta. Ludzie swoją złość gdzieś muszą rozładować

No i zaczęło się...

https://twitter.com/futbolred/status/486717640652894208/photo/1

MC_
09-07-2014, 07:58
Sędzia się i tak ulitował nad Brazylijczykami, bo kilka chamskich fauli i nurkowania w polu karnym powinny przetrzebić ich szeregi...

Andrzej1974
09-07-2014, 08:10
Zaczelo sie...

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/BsDNKR2IUAQqqIe-1.jpg
źródło (https://pbs.twimg.com/media/BsDNKR2IUAQqqIe.jpg)

Temu, kto wymyślił to logo... hmm... współczuję bo będzie kojarzony z największym blamażem piłkarzy z Brazylii w MŚ. Zakrywająca twarz dłoń (w barwach Brazylii!) jest dziś wyjątkowo wymowna a rok 2014 w logo będzie śnił się Brazylijczykom jeszcze bardzo długo. A miało być tak fajnie... wg. tej strony (http://www.footballblog.pl/blog-brazylia-2014-logo-mundialu-w-brazylii):


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.footballblog.pl/sites/default/files/galerie/brasil_2014_logo.jpg)


Tak wygląda logo kolejnych Mistrzostw Świata - Brazylia 2014. Puchar Świata stylizowany na dłonie obejmujące piłkę, wszystko w narodowych barwach Brazylii. Ciekawa i oryginalna kreacja, skromna i oszczędna w formie, ale łatwo zapadająca w pamięć. To będzie bardzo fajna impreza.

P.S. Na 100% to logo (przypominające... "załamanego brazylijskiego kibica" po niemieckim laniu) wyryje się w pamięci brazylijskich kibiców.

ekonet
09-07-2014, 08:21
Tytuł z gazeta.pl: "Ludzie płakali, zasłaniali oczy, stali jak sparaliżowani. A Niemcy strzelali". Skądś to pamiętam...

sufenta
09-07-2014, 08:42
Tytuł z gazeta.pl: "Ludzie płakali, zasłaniali oczy, stali jak sparaliżowani. A Niemcy strzelali". Skądś to pamiętam...
najstarszy na swiecie Moderator? Czy moze fan czterech pancernych (i psa)?

lechupe
09-07-2014, 08:47
Tytuł z gazeta.pl: "Ludzie płakali, zasłaniali oczy, stali jak sparaliżowani. A Niemcy strzelali". Skądś to pamiętam...

To już chyba lekka przesada w interpretacji.

Onsajt
09-07-2014, 10:19
To już chyba lekka przesada w interpretacji.

Ale tak jest prawda, choć zgodnie z obecnymi kanonami powinno byc naziści:)

Johanan
09-07-2014, 10:25
Tytuł z gazeta.pl: "Ludzie płakali, zasłaniali oczy, stali jak sparaliżowani. A Niemcy strzelali". Skądś to pamiętam...

Musiałbyś urodzić się w latach 30., by to pamiętać. :)

ku6i
09-07-2014, 10:37
Odczepcie się od Krzysia, to nie jego wina, że w '39 to on kończył drugi fakultet ;)

shaolin
09-07-2014, 11:32
najstarszy na swiecie Moderator? Czy moze fan czterech pancernych (i psa)?

To pierwsze.


Musiałbyś urodzić się w latach 30., by to pamiętać.

Urodzil, w 30. roku p.n.e. :twisted: Krzychu pamieta wszystko, mial nawet hodowle brontozaurow.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10505120_732858343437808_199995815511813571_o.png)

:twisted:

Johanan
09-07-2014, 11:48
...
Urodzil, w 30. roku p.n.e. :twisted: Krzychu pamieta wszystko, mial nawet hodowle brontozaurow.
...

Krzychu, to po prostu ... Krzychu. :D

matomi
09-07-2014, 22:03
***POBUDKAAAAA!!!!!***

Dobra, zaraz zaczynają. Zobaczymy czy Maradona dzisiaj w formie i czy Robek ma wciąż żelazne płuca.





https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.bolanews.com/assets/images/uploaded/contents/headline/53b1620861bb2.jpg)

PiotrekW
09-07-2014, 22:07
To jaki wynik obstawiacie? Mój typ to 3:2 dla Argentyny :)

manfred
09-07-2014, 22:08
Ja stawiam na Holendrów 2-1 a następnie 2:0 dla Holendrów w finale. :-)

norty
09-07-2014, 22:30
mam nadzieje,ze holandia przegra z 2-0

shaolin
09-07-2014, 22:31
Budzik nie zadzwonil ale organizm wiedzial, ze musi wstac wiec mam tylko male spoznienie (bo wstalem 10 minut temu) ;) Widze, ze Mascherano znokautowany.

sprychu
09-07-2014, 22:32
Ja obstawiam dogrywkę, a w dogrywce Holandia wygra, chyba, bo dziś Argentyna póki co gra całkiem sensownie, i o dziwo całkiem ofensywnie jak na nich, podczas tego Mundialu.

shaolin
09-07-2014, 22:51
Messi ma dwie opaski, prawie jak dwa zegarki Maradony ;)

Andrzej1974
09-07-2014, 22:54
Ja stawiam na Holendrów 2-1 a następnie 2:0 dla Holendrów w finale. :-)

?

Messi i jego ekipa muszą to wygrać aby w finale zagrać z mistrzem.

shaolin
09-07-2014, 22:58
?

Messi i jego ekipa muszą to wygrać aby w finale zagrać z mistrzem.

Przeciez Polska nie gra w finale.

tomfoot
09-07-2014, 23:32
Czy ci goście w różowo-czerwonych koszulkach w tym meczu także grają w piłkę?

shaolin
09-07-2014, 23:57
Ale nudy... Holandia ciagle na wstecznym, Argentyna raz na tysiac lat cos zrobi... a moglem spac!

matomi
10-07-2014, 00:38
No to karniaki. Ktoś jeszcze patrzy?

shaolin
10-07-2014, 00:39
Ja patrze :razz:

matomi
10-07-2014, 00:40
I widzisz coś? Kto wygra? ;)


btw:

N3LI_SjzDeA

shaolin
10-07-2014, 00:46
Widze, kto przegra :twisted: (i to na wlasne zyczenie).

EDIT: Ogolnie bida z nedza, wczorajszy mecz to bylo zupelnie co innego... no nic, zobaczymy jak Holandia poradzi sobie z Brazylia, a pozniej Niemcy z Argentyna.

matomi
10-07-2014, 00:49
Argentyna !!!! :D

sprychu
10-07-2014, 00:50
No i dobrze się stało, chociaż przed meczem byłem za Holandią, to jednak Argentyna była lepsza, i należało im się. No i z taką grą ma szanse z Niemcami.

morzon
10-07-2014, 01:00
No i z taką grą ma szanse z Niemcami.

Żartujesz, prawda? ;)

sprychu
10-07-2014, 01:03
Nie, nie żartuję. Argentyna, w odróżnieniu, potrafi się świetnie bronić, i to już od połowy boiska. A w ofensywie też potrafi ładnie zagrać.

Borat1979
10-07-2014, 01:49
Mecz powinien się skoczyć po 90 minutach bo niestety sędziowie byli ślepi jak Stevie Wonder nie uznając prawidłowo zdobytej bramki przez Argentynę. Ogólnie to w całym spotkaniu Argentyna była zdecydowanie lepszym zespołem niż Holandia i zasłużyła na awans do finału.


Żartujesz, prawda? ;)
Argentyna to nie Brazylia, która po odpadnięciu Neymara była zbieraniną przeciętniaków. To dobrze poukładany zespół z zawodnikami grającymi w najlepszych ligach Europy.

tomfoot
10-07-2014, 07:41
Też się zgadzam, że Niemcy będą ryczeć jak bobry.

norty
10-07-2014, 07:57
w sumie na tym poziomie(etapie mistrzostw) to ciezko powiedziec kto bedzie lepszy,niemcy maja jeden dzien wiecej na odpoczynek i nie grali dodatkowego czasu + 6/7 pilkarzy bayernu,ktorzy rozumieja sie bez slow, z drugiej strony mamy argentyne bez di marii i z ledwie przecietnym messim,wiec raczej faworytem sa niemcy i moze argentyna to nie beznadziejnie grajaca caly turniej brazylia,ale obiektywnie raczej nie dadza rady:)

manfred
10-07-2014, 08:03
W sumie to powiem tak że jest niesprawiedliwość. Bo jednak te dwa mecze półfinałowe powinny się odbyć jednego dnia. Mi to nie przeszkadza ale wiem że jeden dzień odpoczynku to jest bardzo dużo.

norty
10-07-2014, 08:28
w pilce to sprawiedliwosci nie znajdziesz

puszosław
10-07-2014, 08:33
Argentynie się ciągle udaje, bo mają swojego człowieka jako łącznika ze światem "boskim" - papieża.
Problem pojawi się z Niemcami. Oni też swojego mają.

Będzie starcie Papieży na modły :)

Sorry jeśli kogoś uraziłem

Andrzej1974
10-07-2014, 08:34
Messi może być przeciętny, jak dwa posty wyżej ktoś napisał przez 89 czy 119 minut, ale potrafi w ostatniej minucie strzelić i wygrać mecz. Już na tych MŚ to pokazał więc bym się tak z niego nie wyśmiewał. Choć finał powinien być dla Niemców bo grali cały turniej najlepiej i kilka drużyn nieźle zlali, jak Portugalię z największym płaczkiem (CR) na czele czy Brazylię...

manfred
10-07-2014, 08:36
No z tym zlaniem bym nie przesadzał

shaolin
10-07-2014, 08:36
Najlepiej grala Polska bo nie stracila zadnej bramki!

elanek
10-07-2014, 08:38
w pilce to sprawiedliwosci nie znajdziesz
Nigdzie nie ma sprawiedliwości. Obiecywali ją na ziemi komuniści, ale weryfikacja następowała w miarę szybko. Obiecują ją wszelkiej maści kapłani, ale dopiero w niebie. Niestety, nikt z zaświatów jeszcze nie wrócił żeby to potwierdzić :). Piłka nożna jest trochę jak ludzkość w pigułce. Krętactwo będzie zawsze, krewni i znajomi królika również.

Niemcy grają przerażająco perfekcyjnie. Wydaje się, że przewiozą się po Argentyńczykach jak walec. Ale... Holandia nie była słaba jak Brazylia. Messi nie szarżuje, ale on wiedział, że każde większe popisywanie kończy się kosą i ryzykiem kontuzji. Teraz jest ostatni mecz, więc nie będzie się oszczędzał, a wszyscy wiedzą, że zatrzymać się go nie da. Jak tylko Argentyna wytrzyma z godzinę natarcie Niemców to wszystko się zdarzyć może, czego sobie właśnie tego życzę :).

norty
10-07-2014, 08:46
[QUOTE=elanek;3396683]Nigdzie nie ma sprawiedliwości.

czyzby? a w PIS tez nie ma? lol

Andrzej1974
10-07-2014, 09:22
No z tym zlaniem bym nie przesadzał

4:0 i 7:1 to nie są wg. cb zlania?

Limax7
10-07-2014, 09:40
Szkoda Holandii :( Argentyna grała słabo i to nie tylko wczoraj. Miałem chrapkę na finał Niemcy - Holandia ale cóż Brazylia - Holandia o III-cie miejsce będzie napewno ciekawym spotkaniem

czarny75
10-07-2014, 10:08
trauma Brazylijczyków mogła być większa:

http://www.sport.pl/mundial2014/1,137769,16300156,Brazylia___Niemcy__Hummels__Nie_ chcielismy_upokorzyc.html#BoxSlotII3img

doktor
10-07-2014, 10:22
Od razu trauma. To nie duma narodowa strzela bramki. To tylko piłka, a Neuer nazywa się Neuer, a nie Nowak czy Sanchez. Gdyby chęci kibiców coś dawały bylibyśmy w półfinal (conajmniej). Widać w ten sam sposób można zaplanować reprezentację jak boysband. Bierze się jednego blondyna, jednego bruneta, takiego co umie się*ruszać i takiego co umie zagrać solo i jazda. Fani się*cieszą, niewiasty majtki przez głowę ściągają a pieniądze się robią. I Niemcy wyprodukowali drużynę. Chyba nawet zgodnie z harmonogramem wygrywa to co ma wygrywać.

Borat1979
10-07-2014, 10:45
Messi może być przeciętny, jak dwa posty wyżej ktoś napisał przez 89 czy 119 minut, ale potrafi w ostatniej minucie strzelić i wygrać mecz. Już na tych MŚ to pokazał więc bym się tak z niego nie wyśmiewał. Choć finał powinien być dla Niemców bo grali cały turniej najlepiej i kilka drużyn nieźle zlali, jak Portugalię z największym płaczkiem (CR) na czele czy Brazylię...

Z tym laniem to nie przesadzajmy bo wysoko wygrali tylko z Portugalia i Brazylią. Z Ghaną był remis a mecze z USA , Francją czy Algierią były bardzo wyrównane.

matomi
10-07-2014, 11:26
Szkoda Holandii :( Argentyna grała słabo i to nie tylko wczoraj. Miałem chrapkę na finał Niemcy - Holandia ale cóż Brazylia - Holandia o III-cie miejsce będzie napewno ciekawym spotkaniem

Ale dlaczego szkoda? Ktoś ich skrzywdził, zatruł im zawodników, czy co? Przegrała bo grała słabo i to nie tylko wczoraj. Nie potrafiła zdobyć bramki w regulaminowym czasie, w dogrywce i do tego gorzej wykonywała rzuty karne. Przegrała, bo wczoraj zagrała gorzej niż Argentyna. Wygrał lepszy. Tym razem nie było karnych "z czapy", ani innego drukowania, więc nie ma co biadolić.

Andrzej1974
10-07-2014, 11:33
[...] Brazylia - Holandia o III-cie miejsce będzie napewno ciekawym spotkaniem

O... pietruszkę... ;-)


Z tym laniem to nie przesadzajmy bo wysoko wygrali tylko z Portugalia i Brazylią. Z Ghaną był remis a mecze z USA , Francją czy Algierią były bardzo wyrównane.

Żadna drużyna nie będzie wygrywała wszystkich meczy na MŚ (włącznie z finałem) po 4 czy 5... do zera. W grupach jest dużo kombinowania (podobno najwazniejszy jest też 1. mecz, który trzeba wygrać) a później trzeba myśleć po pierwsze, żeby nie przegrać a po drugie, żeby coś strzelć. Choćby 1 bramkę (tu dość dobrze Argentyna na tym wychodziła ;-)). No a jak jest szansa i ma się kilka 100-tek to czemu nie wykorzystać ich i wygrac np. 4:0 czy 7:1? Choćby dla świętego spokoju...

matomi
10-07-2014, 11:34
O złote kalesony! ;)

Andrzej1974
10-07-2014, 11:42
O złote kalesony! ;)

Ani Hol ani Bra nie będą zadowoleni z 3. m-ca. Tak, jak Arg z 2.-go...

shaolin
10-07-2014, 11:55
Lepsze 3cie niz 2gie (bo przynajmniej na koniec sie wygra, a nie przegra :twisted:).

cz4rnuch
10-07-2014, 12:08
Powiedz to Holendrom.

shaolin
10-07-2014, 12:16
Powiem, tylko daj numer telefonu :mrgreen:

bartek.villa
10-07-2014, 12:18
dokładnie, jak jesteś już tak daleko to taka sama porażka jak odpaść w 1/8 finału. Wg mnie obie drużyny wczoraj dobrze grały, a karne to loteria. Jestem zawiedziony jedynie V. Persie'm... Robben próbował

cz4rnuch
10-07-2014, 12:47
Powiem, tylko daj numer telefonu :mrgreen: <<klik>> (http://www.telefoonboek.nl/personen/louis-van-gaal/) Tylko uważaj. Podobno to kawał bufona o chamskiej powierzchowności. Prymityw.

elanek
10-07-2014, 13:01
[QUOTE=elanek;3396683]Nigdzie nie ma sprawiedliwości.

czyzby? a w PIS tez nie ma? lol

Aleocochodzi?

norty
10-07-2014, 13:25
[QUOTE=norty;3396684]

Aleocochodzi?

PIS - .....i SPRAWIEDLIWOSC :) czyli jak szukasz sprawiedliwosci do do pis'u,a ty piszesz,ze nigdzie nie ma :)

elanek
10-07-2014, 13:32
[QUOTE=elanek;3396800]

PIS - .....i SPRAWIEDLIWOSC :) czyli jak szukasz sprawiedliwosci do do pis'u,a ty piszesz,ze nigdzie nie ma :)

Ale nie napisałem, że szukam :). Trudno się szuka, czego nie ma. Trudniej niż dziewicy w akademiku :)

shaolin
10-07-2014, 13:33
Nawet nie krazcie kolo polityki albo Was ubije :twisted:


<<klik>> (http://www.telefoonboek.nl/personen/louis-van-gaal/) Tylko uważaj. Podobno to kawał bufona o chamskiej powierzchowności. Prymityw.

Na razie zadzwonilem do 15 i zaden z nich to ten wlasciwy... :mrgreen:

Andrzej1974
10-07-2014, 13:44
Próbuj dalej. Chyba, że ze złości po wczorajszym meczu, wyrzucił komórkę... ;-)

matomi
10-07-2014, 14:00
Na razie zadzwonilem do 15 i zaden z nich to ten wlasciwy... :mrgreen:

Znaczy się czyta forum i bał się przyznać, że to on ;)

Wracając do tematu wczorajszego meczu to wg mnie Argentyna zagrała swój najlepszy mecz na tym mundialu. Byli mocno poukładani i z żelazną dyscypliną pilnowali taktyki, np. taki Robben był całkowicie wyłączony, van Persie nawet nie miał dobrej okazji..., także mówienie, że grali słabo jest chyba nie na miejscu. Wcale nie jest wykluczone, że Niemcy zatańczą tango.

Andrzej1974
10-07-2014, 14:05
Ogłądałem tylko ok. 30 minut 1. połowy i wiedziałem, że im dalej tym większe nudy. Wołałem więc iść spać...

Rankiem przeczytałem, że Holandia oddała raptem 3 (słownie TRZY) strzały w światło bramki. To ciut za mało, żeby wejść do finału...

cz4rnuch
10-07-2014, 14:12
...Na razie zadzwonilem do 15 i zaden z nich to ten wlasciwy... :mrgreen: W pewnym sensie i tak odniosłeś sukces. W końcu wszyscy oni są prawdopodobnie Holendrami ;)

shaolin
10-07-2014, 14:26
:mrgreen:

Znajdziemy go!

Szkoda, ze u mnie final z niedzieli na poniedzialek wiec bede spal w robocie ale kij, spie od 3 tygodni... :twisted:

EDIT: Przy okazji usuneli Nigerie z FIFA bo rzad sie wtracil... i teraz Nigeria juz nigdzie nie zagra.

puszosław
10-07-2014, 14:39
Nawet nie krazcie kolo polityki albo Was ubije :twisted:



Na razie zadzwonilem do 15 i zaden z nich to ten wlasciwy... :mrgreen:

Tylko uważaj, bo jak odbierze i zacznie cie od hu* wyzywać to się nie przestrasz.
Dzień dobry po Holendersku na prawdę pozwala się odstresować. Można rzucać hu*ami na lewo i prawo i wszyscy są zadowoleni :)