PDA

Zobacz pełną wersję : Ile może być warte.. ?



Magda.K
01-06-2014, 23:18
No właśnie jest was tu dużo, znacie się na różnych rzeczach, więc może ktoś się orientuje ile może być warte pierwsze wydanie gazety wyborczej. Mój tatko ma w stanie chyba idealnym i przy okazji 25 rocznicy się zastanawia czy coś takiego by się sprzedało i ew. ile może być warte. O ile w ogóle coś jest.. ;) ale ludzie zbierają przeróżne rzeczy więc może akurat.

Jak myślicie ?

morzon
01-06-2014, 23:58
No właśnie jest was tu dużo, znacie się na różnych rzeczach, więc może ktoś się orientuje ile może być warte pierwsze wydanie gazety wyborczej. Mój tatko ma w stanie chyba idealnym i przy okazji 25 rocznicy się zastanawia czy coś takiego by się sprzedało i ew. ile może być warte. O ile w ogóle coś jest.. ;) ale ludzie zbierają przeróżne rzeczy więc może akurat.

Jak myślicie ?

Imo lepiej trzymać, bo na wartości raczej nie straci ;)

zolton
01-06-2014, 23:59
Napisz do wyborczej może ich zaciekawi.
Pewnie przyjadą i wywiad zrobią :D

elanek
02-06-2014, 03:01
Ja bym chętnie kupił.
Wątek jest o antyku, a nie o sympatiach politycznych, a zwłaszcza o manifestowaniu swoich.

rlat
02-06-2014, 10:52
jaki był nakład tego, podejrzewam, że coś koło 200 tys, jest więc tego jeszcze na rynku chyba trochę (choćby w bibliotekach czy archiwach)

costi
02-06-2014, 12:11
Ja bym trzymał, wartość tego będzie tylko rosła, a obecnie raczej zbyt drogie nie będzie.