PDA

Zobacz pełną wersję : Kod rabatowy linuxpl.com



Art Erie
16-05-2014, 10:13
Oddam kod rabatowy na usługi linuxpl.com

Kod rabatowy przysługuje dla usług:
- kont hostingowych (w1gb,w2gb, w5gb, w10gb, konto SEO oraz WPRO)
- dodatki do kont hostingowych
- serwery vps

Kod jest ważny do dnia 2014-07-15

Proszę o rezerwację w wątku, kto pierwszy...

Jacek_Z
19-05-2014, 13:16
Ja chyba przejdę do linux.pl w czerwcu, bo wtedy mi się kończy rocznica w nazwa.pl
Tylko jest 2 GB danych do przeniesienia i jeszcze przenosimy domen, poczty itd. Masakra.

Edit - nie wiem czy potrzebuję tego kodu. Teraz tam wyczytałem, że jak się przenoszę to dostaję 3 miesiące za darmo, więc to jest rabat 25%.

RobertMiernik
19-05-2014, 14:35
Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...

Jacek_Z
19-05-2014, 17:56
To mnie zmartwiłeś. Co prawda nie miałem potrzeby grzebać w panelu admina na hostingu w nazwa.pl bo wszystko działało OK, a strony stawiali mi webmasterzy, oni wiedzieli co i jak. Przenosiny bym zrobił sobie sam, gdyby to było tylko przewalenie wszystkiego przez ftp i mała konfiguracja (podpięcie sql, zmiana poczty i domeny)

Wiem, że w nazwa.pl dostanę rabat - tak mówia na infolinii (szczególnie gdy zagrożę odejściem) ale nie wiem jak duży.

W każdym razie zwalniam kolejkę - skoro mam 3 miesiące darmo bez rabatu to niech skorzysta ktoś inny. Nadal mam czas na decyzję co zrobię ze swoim hostingiem.

docxxx
19-05-2014, 18:13
Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...


Hę? A co tam jest trudnego?

rychu_cmg
19-05-2014, 18:24
Ja chyba przejdę do linux.pl w czerwcu, bo wtedy mi się kończy rocznica w nazwa.pl
Tylko jest 2 GB danych do przeniesienia i jeszcze przenosimy domen, poczty itd. Masakra.
Jacek zobacz ofertę zenbox.pl przeniosłem się do nich w czerwcu z Linuxpl.com serwery działają zdecydowanie lepiej i szybciej. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie i sami mogą Ci zrobić migrację między serwerami -wystarczy ustalić datę i podać dane do starego serwera

cube
19-05-2014, 21:52
Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...

eee? hostuję mnóstwo stron klientów po rozmaitych hostingach i akurat linuxcom.pl jest najlepszą ofertą pod tym względem w kraju. nie dość, że dostajesz świetnie skonfigurowany directadmin (banalna obsługa stref dns, subdomen, cron, itd) to jeszcze jest dostęp do konsoli! działa git, jest svn, żyć nie umierać, naprawdę.

RobertMiernik
19-05-2014, 22:02
Hę? A co tam jest trudnego?


eee? hostuję mnóstwo stron klientów po rozmaitych hostingach i akurat linuxcom.pl jest najlepszą ofertą pod tym względem w kraju. nie dość, że dostajesz świetnie skonfigurowany directadmin (banalna obsługa stref dns, subdomen, cron, itd) to jeszcze jest dostęp do konsoli! działa git, jest svn, żyć nie umierać, naprawdę.

Tak, hostujesz strony - tym się zajmujesz.
Dla ludzi, którzy nie znają linuxa i nie ogarniają plików konfiguracyjnych problem może być nie do przejścia.

Już nie mówiąc o tym, że pomoc techniczna nie potrafiła przeskoczyć tak prostego tematu jak podfoldery delegowane do subdomen (domena X pojazuje na folder XX, domena Y.X pokazuje na XX/YY).
Wszystko z definicji jest w pełni separowane i nie da się tego wyłączyć (według suportu).


Ja sobie poradzę, poza upierdliwością rozwiązania nie widzę rzeczy 'nie do przejścia', natomiast ludzie, którzy nie znają się na sprawie utykają na X lat w topornym jak głazy z wysp wielkanocnych środowisku.

cube
19-05-2014, 22:22
no właśnie nie do końca jest tak jak piszesz - do konta na linuxpl.com otrzymujesz doskonale skonfigurowany directadmin gdzie prawie-laik z wszystkim sobie poradzi, nie trzeba zaglądać do żadnych plików konf - wszystko robisz klikając po opcjach. Nie ma ŻADNEGO problemu z dowolnym utworzeniem subdomen i dowolonym wskazaniem dla nich katalogów.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.freeimgshost.com/viewer.php?file=oz3g5ngx7w5bx9wpz3y.jpg)

RobertMiernik
19-05-2014, 22:38
no właśnie nie do końca jest tak jak piszesz - do konta na linuxpl.com otrzymujesz doskonale skonfigurowany directadmin gdzie prawie-laik z wszystkim sobie poradzi


Skoro tak mówisz, sporo musiało się zmienić, ostatni raz korzystałem z nich niecałe 3 lata temu.
Jeśli jesteś pewny to pozostaje pogratulować, że nareszcie się wzięli do roboty

docxxx
19-05-2014, 22:43
Robert, nie zartuj, wyciągasz wnioski na podstawie wiedzy sprzed 3 lat? To wiecznosc w informatyce. A wiesz, ze jest cos takiego jak internet, iphone i tablet? ;)

RobertMiernik
19-05-2014, 22:46
Robert, nie zartuj, wyciągasz wnioski na podstawie wiedzy sprzed 3 lat? To wiecznosc w informatyce. A wiesz, ze jest cos takiego jak internet, iphone i tablet? ;)
Wyciągam bo wcześniej miałem u nich konto przez 5 i nie potrafili nic zrobić w 5 czy 6 sprawach z którymi 'miałem problem' (najbardziej irytujące te katalogi były, dlatego to pamiętam).

ajt
19-05-2014, 23:28
Przed miesiącem minął rok, jak z nazwa.pl przeszedłem na linuxpl.com i jest ok :) Mam konto WPro, ten hosting reklamują jako optymalizowany pod względem szybkości. Na razie się sprawdza, nie mam zbyt wielu aktywnych sąsiadów :)

cezarycezary
20-05-2014, 16:15
Szczerze, bezinteresownie z czystym sumieniem polecam linuxpl.com. Używam od kilku lat. Kilka serwerów, w sumie ok 10 stron, praktycznie bez problemów. Świetna błyskawicznie działająca pomoc techniczna. Naprawdę warto :)

chrisdot
07-07-2014, 12:13
Hej, ja chetnie skorzystam z kodu. Moge Ci w zamian zaoferowac referala poniewaz jestem nowym uzytkownikiem linuxpl.

Pozdrawiam

Art Erie
07-07-2014, 12:18
Proszę:

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za przedłużenie usług świadczonych przez naszą firmę.

W ramach promocji innych naszych usług przyznaliśmy dla Państwa kod rabatowy (10 % zniżki) do wykorzystania na zakup nowych usług z naszej oferty.

KOD:
F6EQ69FERL2L

Kod może być wykorzystany przez Państwa (zamówienie w panelu klienta http://panel.linuxpl.com) lub dla nowych Klientów (znajomy/znajoma) na stronach
http://linuxpl.com/koszyk,f,3,promoKod,F6EQ69FERL2L
oraz
https://serveradmin.pl/koszyk_f_75_promoKod_F6EQ69FERL2L

Kod rabatowy przysługuje dla usług:
- kont hostingowych (w1gb,w2gb, w5gb, w10gb, konto SEO oraz WPRO)
- dodatki do kont hostingowych
- serwery vps

Kod jest ważny do dnia 2014-07-15

Serdecznie zapraszamy

Z poważaniem

chrisdot
07-07-2014, 12:59
Ok, skorzystalem z tego:
http://linuxpl.com/koszyk,f,3,promoKod,F6EQ69FERL2L
mam nadzieje, ze dostaniesz referala.

Pozdrawiam

Art Erie
07-07-2014, 13:30
Temat do zamknięcia. Dziękuję.