Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Gaduła Awatar Art Erie
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Prochowice/The Dark Side Of The Moon
    Posty
    4 182

    Domyślnie Kod rabatowy linuxpl.com

    Oddam kod rabatowy na usługi linuxpl.com

    Kod rabatowy przysługuje dla usług:
    - kont hostingowych (w1gb,w2gb, w5gb, w10gb, konto SEO oraz WPRO)
    - dodatki do kont hostingowych
    - serwery vps

    Kod jest ważny do dnia 2014-07-15

    Proszę o rezerwację w wątku, kto pierwszy...
    D800; D300; 3xSB800; N70-200/2,8VR; T24-70/2,8VC; N50/1,4 itd

  2. #2

    Domyślnie

    Ja chyba przejdę do linux.pl w czerwcu, bo wtedy mi się kończy rocznica w nazwa.pl
    Tylko jest 2 GB danych do przeniesienia i jeszcze przenosimy domen, poczty itd. Masakra.

    Edit - nie wiem czy potrzebuję tego kodu. Teraz tam wyczytałem, że jak się przenoszę to dostaję 3 miesiące za darmo, więc to jest rabat 25%.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 19-05-2014 o 13:23
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  3. #3

    Domyślnie

    Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

    Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #4

    Domyślnie

    To mnie zmartwiłeś. Co prawda nie miałem potrzeby grzebać w panelu admina na hostingu w nazwa.pl bo wszystko działało OK, a strony stawiali mi webmasterzy, oni wiedzieli co i jak. Przenosiny bym zrobił sobie sam, gdyby to było tylko przewalenie wszystkiego przez ftp i mała konfiguracja (podpięcie sql, zmiana poczty i domeny)

    Wiem, że w nazwa.pl dostanę rabat - tak mówia na infolinii (szczególnie gdy zagrożę odejściem) ale nie wiem jak duży.

    W każdym razie zwalniam kolejkę - skoro mam 3 miesiące darmo bez rabatu to niech skorzysta ktoś inny. Nadal mam czas na decyzję co zrobię ze swoim hostingiem.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

    Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...

    Hę? A co tam jest trudnego?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja chyba przejdę do linux.pl w czerwcu, bo wtedy mi się kończy rocznica w nazwa.pl
    Tylko jest 2 GB danych do przeniesienia i jeszcze przenosimy domen, poczty itd. Masakra.
    Jacek zobacz ofertę zenbox.pl przeniosłem się do nich w czerwcu z Linuxpl.com serwery działają zdecydowanie lepiej i szybciej. Pomoc techniczna jest na wysokim poziomie i sami mogą Ci zrobić migrację między serwerami -wystarczy ustalić datę i podać dane do starego serwera

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Jacek - na pewno poradzisz sobie z ich środowiskiem?

    Pracę zaliczeniową pisałem z administrowania serwerami usług opartym na linuxie ale ich panel to jest kiła i rzeżączka, dla 'nieinformatyków' zmiana czegokolwiek jest zwykle drogą przez mękę a część rzeczy jest niezmienialna nawet jeśli wiesz jak to zrobić...
    eee? hostuję mnóstwo stron klientów po rozmaitych hostingach i akurat linuxcom.pl jest najlepszą ofertą pod tym względem w kraju. nie dość, że dostajesz świetnie skonfigurowany directadmin (banalna obsługa stref dns, subdomen, cron, itd) to jeszcze jest dostęp do konsoli! działa git, jest svn, żyć nie umierać, naprawdę.
    500px.com/kubasikorski

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez docxxx Zobacz posta
    Hę? A co tam jest trudnego?
    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    eee? hostuję mnóstwo stron klientów po rozmaitych hostingach i akurat linuxcom.pl jest najlepszą ofertą pod tym względem w kraju. nie dość, że dostajesz świetnie skonfigurowany directadmin (banalna obsługa stref dns, subdomen, cron, itd) to jeszcze jest dostęp do konsoli! działa git, jest svn, żyć nie umierać, naprawdę.
    Tak, hostujesz strony - tym się zajmujesz.
    Dla ludzi, którzy nie znają linuxa i nie ogarniają plików konfiguracyjnych problem może być nie do przejścia.

    Już nie mówiąc o tym, że pomoc techniczna nie potrafiła przeskoczyć tak prostego tematu jak podfoldery delegowane do subdomen (domena X pojazuje na folder XX, domena Y.X pokazuje na XX/YY).
    Wszystko z definicji jest w pełni separowane i nie da się tego wyłączyć (według suportu).


    Ja sobie poradzę, poza upierdliwością rozwiązania nie widzę rzeczy 'nie do przejścia', natomiast ludzie, którzy nie znają się na sprawie utykają na X lat w topornym jak głazy z wysp wielkanocnych środowisku.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #9

    Domyślnie

    no właśnie nie do końca jest tak jak piszesz - do konta na linuxpl.com otrzymujesz doskonale skonfigurowany directadmin gdzie prawie-laik z wszystkim sobie poradzi, nie trzeba zaglądać do żadnych plików konf - wszystko robisz klikając po opcjach. Nie ma ŻADNEGO problemu z dowolnym utworzeniem subdomen i dowolonym wskazaniem dla nich katalogów.

    Ostatnio edytowane przez cube ; 19-05-2014 o 22:28
    500px.com/kubasikorski

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cube Zobacz posta
    no właśnie nie do końca jest tak jak piszesz - do konta na linuxpl.com otrzymujesz doskonale skonfigurowany directadmin gdzie prawie-laik z wszystkim sobie poradzi
    Skoro tak mówisz, sporo musiało się zmienić, ostatni raz korzystałem z nich niecałe 3 lata temu.
    Jeśli jesteś pewny to pozostaje pogratulować, że nareszcie się wzięli do roboty
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •