Zobacz pełną wersję : Było Diablo III, jest
foto4deg
18-04-2014, 09:32
Cywilzacja Beyond Earth (http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15789890,Beyond_Earth___nowa_Cywilizacja_ zagosci_jeszcze_w.html#BoxTechTxt)
Czyli kiszka. Znów kosmos, jak w Alpha Centauri - blech... Nie rozumiem tego pędu, jednak klasyczna II, III, czy V były zdecydowanie lepsze. Teraz wymyślają kosmitów, podboje planet itd. Są tu jacyś fani normalnych wersji? :)
Popieram ! Ja tam najbardziej kochałem pierwszą Cywilizacje Sida Mayera :) A z kosmicznych to lubiłem X-Com Ufo Enemy Unknown :) ale to z racji tego, że się UFOków tępiło.
A z kosmicznych to lubiłem X-Com Ufo Enemy Unknown :) ale to z racji tego, że się UFOków tępiło.
Aż się łezka w oku kręci. Później jeszcze był X-Com: Terror from the deep. Obie gry miały doskonały klimat. Wciągały do tego stopnia, że napisałem sobie edytory charakterystyk postaci i plansz. Wtedy dopiero była zabawa. :)
z takich staroci to ja dobrze wspominam SC2000 ale w TTD to dalej gram :)
Cywilzacja Beyond Earth (http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,15789890,Beyond_Earth___nowa_Cywilizacja_ zagosci_jeszcze_w.html#BoxTechTxt)
Czyli kiszka. Znów kosmos, jak w Alpha Centauri - blech... Nie rozumiem tego pędu, jednak klasyczna II, III, czy V były zdecydowanie lepsze. Teraz wymyślają kosmitów, podboje planet itd. Są tu jacyś fani normalnych wersji? :)
Alpha Centauri było bardzo fajne, cieszy mnie powrót do tej gry.
Lata "zjadłem" na Civ (głównie I), X-Com'ach i Panzer General. Teraz czasem popykam sobie w Open General, brak czasu. Kiedyś to była zabawa :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.