PDA

Zobacz pełną wersję : Gitara



Adk@
17-03-2014, 21:36
Troszkę gram na gitarze i jeszcze nie bardzo mogę sobie poradzić z podłożeniem bicia do chwytów do żurawiejek (http://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4)
Chwyty mam takie:
C F G C
C F G C
C F G C

Proszę o pomoc :)

zolton
17-03-2014, 21:43
Mam pomysł jak to zagrać ale nie mam niestety gitary w ręku :(
Napisz na PW w weekend to sprawdzę bo w domu będę :)

ekonet
17-03-2014, 22:19
Ale w czym problem? Wyobraź sobie liczenie typu "raz-i-dwa-i", na liczby uderzasz z góry, na "i" ciągniesz w górę. To najprostsze.