Troszkę gram na gitarze i jeszcze nie bardzo mogę sobie poradzić z podłożeniem bicia do chwytów do żurawiejek (http://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4)
Chwyty mam takie:
C F G C
C F G C
C F G C
Proszę o pomoc![]()
Szukaj
Troszkę gram na gitarze i jeszcze nie bardzo mogę sobie poradzić z podłożeniem bicia do chwytów do żurawiejek (http://www.youtube.com/watch?v=TNdy0ea6gc4)
Chwyty mam takie:
C F G C
C F G C
C F G C
Proszę o pomoc![]()
Mam pomysł jak to zagrać ale nie mam niestety gitary w ręku
Napisz na PW w weekend to sprawdzę bo w domu będę![]()
Ale w czym problem? Wyobraź sobie liczenie typu "raz-i-dwa-i", na liczby uderzasz z góry, na "i" ciągniesz w górę. To najprostsze.
Krzysztof Paszkiewicz
Skontaktuj się z nami