PDA

Zobacz pełną wersję : Transmisje F1



R
14-03-2014, 10:31
no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...

ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1 :(

shaolin
14-03-2014, 11:01
http://www.hisports.com/

Oni transmituja ;)

R
14-03-2014, 11:02
czyli polsat nic nie wynegocjowal?

shaolin
14-03-2014, 11:06
A co mnie Polsat interesuje?! :twisted: ;)

Moze nikt im nie chce sprzedac praw do transmisji za to, ze Borowka wypacza przebieg wyscigu swoim czerstwym komentarzem ;)

Krzysiek B
14-03-2014, 12:29
no i co bedzie? najciekawszy sezon od lat a kibice w czarnej du**e...

ktos transmituje? wiadomo co z polsatem? przegladam program, ale nie widac nic o f1 :(

Ale za to mamy transmisje meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.
Tyle emocji, że F1 to pikuś przy nich.
Ja nie rozumiem o co ci chodzi??!!??

A tak na poważnie to: http://www.f1fanclub.pl/2014/03/gdzie-ogladac-transmisje-f1-w-polsce-w.html

R
14-03-2014, 12:32
podobno polsat jeszcze negocjuje. dzis ma byc wiadomo co i jak...

Krzysiek B
14-03-2014, 12:43
podobno polsat jeszcze negocjuje. dzis ma byc wiadomo co i jak...

Podobno.
Ja bym jednak na nich nie liczył.
Olewają klientów na całej lini i nie tylko w zakresie F1.
Polsat cyfrowy to oferta dla przedstawicieli idiokracji bez gustu, łykających każdy szajs i masochistów oglądających wspomniane relacje z meczy reprezentacji.

R
14-03-2014, 12:44
Polsat cyfrowy to oferta dla przedstawicieli idiokracji bez gustu,

uff nie zalapuje sie...

Krzysiek B
14-03-2014, 12:56
uff nie zalapuje sie...

A ze sportu to u nich można pooglądać "cyrk wasilewskiego" , w którym nasi "dzielni" bokserzy obijają węgierskich kelnerów albo dziadków na emeryturze patrz Wawrzyk vs Botha.
Postępująca idiokracja panowie.

Borat1979
14-03-2014, 15:57
Na transmisję w Polsacie nie ma co liczyć oni wolą kolejna telenowele czy taniec du.. na lodzie. Jest jakiś kanał na UPC, który transmituje F1? Dla mnie może nawet w języku Apaczów bo ten polski komentarz i tak był gówno warty.


http://www.hisports.com/
Oni transmituja ;)
Ta kitajska strona się nawet nie otwiera

Jeżeli chodzi o transmisje online to czasem oglądam w robocie tej strony.
http://gofirstrow.eu/sport/motosport.html

Znalazłem też taki serwis
http://nowwatchtvlive.com/2011/07/al-jazeera-english-live-al-jazeera-english-online/

Tego typu transmisja jest ok na lapku, kompie w pracy czy telefonie ale już na większym ekranie jest nędza
i trudno nawet czasy okrążeń odczytać. Zna ktoś stronę, na której jest streaming w HD może być nawet płatny jak cena nie będzie przegięta.

Slon
14-03-2014, 16:08
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=motorsport

shaolin
14-03-2014, 16:35
Ta kitajska strona się nawet nie otwiera


Jakbys nie mial neta z masy solnej to by sie otworzyla ;)

Transmisje sa na meczyki.pl, coolsport.tv i 500mln innych witryn ze streamami.

sebapl
14-03-2014, 17:57
Polsat podpisał nowy kontrakt .Jest transmisja.
http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-17273-Polsat_podpisal_nowy_kontrakt_na_transmisje_F1_w_P olsce.html

bil78
14-03-2014, 19:47
Rtl i jazda , nawet do ich języka idzie się przyzwyczaić

gryson
14-03-2014, 19:50
Polsat podpisał nowy kontrakt .Jest transmisja.
http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-17273-Polsat_podpisal_nowy_kontrakt_na_transmisje_F1_w_P olsce.html

Jak ktoś ma cyfrowy polsat, w otwartym polsacie to sobie reklamy co najwyżej pooglądasz.

Borat1979
14-03-2014, 19:54
Jak ktoś ma cyfrowy polsat, w otwartym polsacie to sobie reklamy co najwyżej pooglądasz.

Polsat Sport jest praktycznie w każdej kablówce w standardowym pakiecie.

gryson
14-03-2014, 19:57
Ja mam telewizornię z eteru, tak rzadko ją oglądam, że nie opłaci mi się płacić za satelitę lub kablówkę.
Poradzę sobie streamingiem w necie, przeżyję :)
Choć od czerwca będę miał eNkę, kobieta mi się wprowadzi z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dekoderem enki ;)

ksviper
14-03-2014, 21:10
Ja mam telewizornię z eteru, tak rzadko ją oglądam, że nie opłaci mi się płacić za satelitę lub kablówkę.
Poradzę sobie streamingiem w necie, przeżyję :)
Choć od czerwca będę miał eNkę, kobieta mi się wprowadzi z dobrodziejstwem inwentarza - czyli dekoderem enki ;)
niestety ale nie ma lekko
lista kanałów nc+ (http://ncplus.pl/oferta/wszystkie-kanaly) - tylko Polsat Sport News :(

Saimon
15-03-2014, 06:10
Jest transmisja na Polsat Sport :-)
http://www.polsatsport.pl/moto/formula-1/formula-1-zostaje-w-polsacie.html#.UyNNTIV2cTY

Borat1979
15-03-2014, 10:28
Kwalifikacje ciekawe ale dźwięk tych silników to jest jakiś dramat. Ledwo to pierdzenie słychać w porównaniu z rykiem silników z poprzednich lat to jest totalna katastrofa.

Pyra001
15-03-2014, 11:38
Jak przedpisca, dźwięk silników powala, to jakby wyścig Trabantów ;), ale poza tym ciekawie, no i paluch chyba będzie musiał nauczyć się przegrywać, to tak na początek kilka luźnych obserwacji. Oj ciekawie będzie, ciekawie.

R
15-03-2014, 14:06
zgadzam sie, dzwiek silnikow sklania do wylaczenia dzwieku w tv. cale szczescie, ze beda transmisje...

shaolin
16-03-2014, 07:43
Nie spac! Ogladac!

EDIT: Pierwszy zakret i juz dwoch sie stuknelo, ogolnie miota wszystkimi jak szatan. Ten sezon moze byc niezly ;) Vettel 15. ;)

EDIT: Okrazenie numer trzy - Hamilton dostal info, ze musza zrezygnowac z wyscigu, zeby oszczedzic silnik, 5 sekund pozniej powiedzieli, zeby zostal na torze ;)

shaolin
16-03-2014, 08:14
Jednak Hamilton zjechal... i koniec dla niego.

EDIT: To Massa i Kobayashi sie stukneli na pierwszym zakrecie.

EDIT: Vettel tez juz skonczyl i nawet zdazyl sie przebrac ;)

EDIT: Bottasowi wlasnie wybuchla opona, ale cisnie do garazu na golej feli ;)

EDIT: Kawalek tejze feli lezy na torze, kapec gdzies dalej tez, z tej okazji mamy SC na trasie ;)

Slon
16-03-2014, 08:23
Paluch out! :D :D :D

Pyra001
16-03-2014, 14:42
Było ciekawie. Dużo się działo :). No i paluch OUT :). I wielki szacun dla Magnusena, piękny debiut w F1.

Celeborn
16-03-2014, 18:18
Ricciardo zdyskwalifikowany!

gryson
17-03-2014, 13:38
Ale się odwołali się :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ostatecznie.

adolfik9501
18-03-2014, 10:26
Button zamieścił fajny obrazek u siebie na TwarzoKsiągu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/p480x480/1390768_594485940628497_1864371505_n.jpg)
(link jakby obrazek nie banglał->https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/p480x480/1390768_594485940628497_1864371505_n.jpg).

hostman22
15-03-2015, 22:02
udało się komuś dzisiaj oglądnąć wyścig na kanałach polsatu ?

Celeborn
17-03-2015, 11:38
Ja oglądałem w niedzielę. Nie masz czego żałować. Wyścig był totalnym g......

Pyra001
19-03-2015, 15:30
Jeszcze trochę Berni pokombinuje z opłatami, licencjami, z regulaminem i różnymi, dziwnymi zmianami i nie będzie miał kto startować w F1. Ale za to opłaty będą kosmiczne. Żenada.