Zobacz pełną wersję : Automapa - PILNE
Panowie, mam problem. Jadę rano do Serbii i odpaliłem właśnie AM. Klikam że Serbia a tu mi ichniejszą czcionkę wywala i nie mam pojęcia jak adres wprowadzić. A mam ich kilka do wprowadzenia. Da się to jakoś na nasze zmienić ?
Przytrzymujesz klawiature (ikonke) i pojawia sie opcje dla zmiany na polski/lacinski/grecki... oj Strus, Strus, na Twoim miejscu zaczalbym sie uczyc cyrylicy bo Putin nadjezdza... :razz:
Danke. Dotarłem tam i z powrotem :)
08-03-2014, 21:16 vs 14-03-2014, 09:56
Veyronem tam jechales czy jak? :mrgreen:
Ceed'em 1.6. V max 180 i ni hu hu więcej
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.