PDA

Zobacz pełną wersję : Automapa - PILNE



Strus
08-03-2014, 21:16
Panowie, mam problem. Jadę rano do Serbii i odpaliłem właśnie AM. Klikam że Serbia a tu mi ichniejszą czcionkę wywala i nie mam pojęcia jak adres wprowadzić. A mam ich kilka do wprowadzenia. Da się to jakoś na nasze zmienić ?

shaolin
09-03-2014, 03:11
Przytrzymujesz klawiature (ikonke) i pojawia sie opcje dla zmiany na polski/lacinski/grecki... oj Strus, Strus, na Twoim miejscu zaczalbym sie uczyc cyrylicy bo Putin nadjezdza... :razz:

Strus
14-03-2014, 09:56
Danke. Dotarłem tam i z powrotem :)

shaolin
14-03-2014, 10:11
08-03-2014, 21:16 vs 14-03-2014, 09:56

Veyronem tam jechales czy jak? :mrgreen:

Strus
14-03-2014, 10:13
Ceed'em 1.6. V max 180 i ni hu hu więcej