Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Automapa - PILNE

    Panowie, mam problem. Jadę rano do Serbii i odpaliłem właśnie AM. Klikam że Serbia a tu mi ichniejszą czcionkę wywala i nie mam pojęcia jak adres wprowadzić. A mam ich kilka do wprowadzenia. Da się to jakoś na nasze zmienić ?

  2. #2
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Przytrzymujesz klawiature (ikonke) i pojawia sie opcje dla zmiany na polski/lacinski/grecki... oj Strus, Strus, na Twoim miejscu zaczalbym sie uczyc cyrylicy bo Putin nadjezdza...
    Ostatnio edytowane przez shaolin ; 09-03-2014 o 03:20 Powód: lit.

  3. #3

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    08-03-2014, 21:16 vs 14-03-2014, 09:56

    Veyronem tam jechales czy jak?

  5. #5

    Domyślnie

    Ceed'em 1.6. V max 180 i ni hu hu więcej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •