Panowie, mam problem. Jadę rano do Serbii i odpaliłem właśnie AM. Klikam że Serbia a tu mi ichniejszą czcionkę wywala i nie mam pojęcia jak adres wprowadzić. A mam ich kilka do wprowadzenia. Da się to jakoś na nasze zmienić ?
Szukaj
Panowie, mam problem. Jadę rano do Serbii i odpaliłem właśnie AM. Klikam że Serbia a tu mi ichniejszą czcionkę wywala i nie mam pojęcia jak adres wprowadzić. A mam ich kilka do wprowadzenia. Da się to jakoś na nasze zmienić ?
Przytrzymujesz klawiature (ikonke) i pojawia sie opcje dla zmiany na polski/lacinski/grecki... oj Strus, Strus, na Twoim miejscu zaczalbym sie uczyc cyrylicy bo Putin nadjezdza...![]()
Ostatnio edytowane przez shaolin ; 09-03-2014 o 03:20 Powód: lit.
08-03-2014, 21:16 vs 14-03-2014, 09:56
Veyronem tam jechales czy jak?![]()
Skontaktuj się z nami