PDA

Zobacz pełną wersję : Koncert Aerosmith



Wojciech
02-03-2014, 13:15
12.06 POLAND, Lodz, Lodz Arena,

Czy ktos idzie na koncert,
Wlasnie bookuje bilety juz prawie bookuje.
Sluchajcie czy ktos w tej hali juz byl na koncercie, rozwazam P i R. Jak to sie ma czasem w tej Arenie, czasem rzeczywistosci te sektory inaczej wygladaja. Podglad sektorow na:
http://www.eventim.pl/aerosmith-bilety-lodz.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&key=849495$3452749
i opcja Zakup z planu sali:

Chyba ze ktos ma na sprzedaz bilety pod scena w; Golden Circle :).

coach_lodz
03-03-2014, 10:55
Jak chodziłem na kosza to zawsze brałem właśnie P albo R... na Stingu byłem na P chyba i było ok jak dla mnie...

kux
03-03-2014, 23:32
byłem kiedys na slayer/megadeth

nie wyobrażam sobie koncertu inaczej niz na płycie
mimo, że nie w golden circle to nie było jakos specjalnie daleko

miron19j
04-03-2014, 00:15
byłem kiedys na slayer/megadeth

nie wyobrażam sobie koncertu inaczej niz na płycie
mimo, że nie w golden circle to nie było jakos specjalnie daleko

na Rammsteinie byłem na płycie, ale na Knopflerze na trybunie. I raczej nikt nie skakał przed sceną. :-)