12.06 POLAND, Lodz, Lodz Arena,

Czy ktos idzie na koncert,
Wlasnie bookuje bilety juz prawie bookuje.
Sluchajcie czy ktos w tej hali juz byl na koncercie, rozwazam P i R. Jak to sie ma czasem w tej Arenie, czasem rzeczywistosci te sektory inaczej wygladaja. Podglad sektorow na:
http://www.eventim.pl/aerosmith-bilety-lodz.html?affiliate=PLE&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&key=849495$34527 49
i opcja Zakup z planu sali:

Chyba ze ktos ma na sprzedaz bilety pod scena w; Golden Circle .