PDA

Zobacz pełną wersję : Spam



malibu
21-02-2014, 06:42
Od niedawna mój adres firmowy trafił na jakąś spam listę. Ciagle przychodzą jakieś polskie newslatery wakacje/kurierzy właściwie wszystko. Do tej pory jeśli odebrałem spam to było to raz w tygodniu albo i mniej, teraz jest to dwa razy dziennie. Klikanie w wypisz się nic nie daje ciagle pojawia się ten sam komunikat i dobrego dnia. Wygląda to na to że to za pomocą jednego narzędzia jest wysyłane. Czy da się z tym coś zrobić ?

foto4deg
21-02-2014, 09:17
Nie wiem, jakiego klienta poczty używasz, ale np. w aplikacji na Maca "Mail" można stworzyć regułę, która maila od danego nadawcy przekierowuje do folderu "spam" lub "kosz". Możesz także stworzyć osobny folder na takie śmieci.