Od niedawna mój adres firmowy trafił na jakąś spam listę. Ciagle przychodzą jakieś polskie newslatery wakacje/kurierzy właściwie wszystko. Do tej pory jeśli odebrałem spam to było to raz w tygodniu albo i mniej, teraz jest to dwa razy dziennie. Klikanie w wypisz się nic nie daje ciagle pojawia się ten sam komunikat i dobrego dnia. Wygląda to na to że to za pomocą jednego narzędzia jest wysyłane. Czy da się z tym coś zrobić ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami