Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Spam

  1. #1

    Domyślnie Spam

    Od niedawna mój adres firmowy trafił na jakąś spam listę. Ciagle przychodzą jakieś polskie newslatery wakacje/kurierzy właściwie wszystko. Do tej pory jeśli odebrałem spam to było to raz w tygodniu albo i mniej, teraz jest to dwa razy dziennie. Klikanie w wypisz się nic nie daje ciagle pojawia się ten sam komunikat i dobrego dnia. Wygląda to na to że to za pomocą jednego narzędzia jest wysyłane. Czy da się z tym coś zrobić ?

  2. #2
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    821

    Domyślnie

    Nie wiem, jakiego klienta poczty używasz, ale np. w aplikacji na Maca "Mail" można stworzyć regułę, która maila od danego nadawcy przekierowuje do folderu "spam" lub "kosz". Możesz także stworzyć osobny folder na takie śmieci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •