harb
12-02-2014, 19:56
witam i zapraszam wszystkich chętnych na moją kolejną wystawę fotograficzną w Galerii Handlowej Przymorze, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1
Temat wystawy "ZIMA", fotografie formatu 75x50cm, 36 zdjeć. Wystawa będzie trwała do 15 marca 2014
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000360271126&hc_location=timeline
Temat wystawy "ZIMA", fotografie formatu 75x50cm, 36 zdjeć. Wystawa będzie trwała do 15 marca 2014
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000360271126&hc_location=timeline