PDA

Zobacz pełną wersję : Wystawa



harb
12-02-2014, 19:56
witam i zapraszam wszystkich chętnych na moją kolejną wystawę fotograficzną w Galerii Handlowej Przymorze, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1

Temat wystawy "ZIMA", fotografie formatu 75x50cm, 36 zdjeć. Wystawa będzie trwała do 15 marca 2014

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000360271126&hc_location=timeline

credka
14-02-2014, 12:07
Gratuluję kolejnej wystawy, piękne fotografie!

ekonet
14-02-2014, 13:39
Jasiek, miś jest z Ciebie dumny. :mrgreen: