Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wystawa

  1. #1

    Domyślnie Wystawa

    witam i zapraszam wszystkich chętnych na moją kolejną wystawę fotograficzną w Galerii Handlowej Przymorze, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1

    Temat wystawy "ZIMA", fotografie formatu 75x50cm, 36 zdjeć. Wystawa będzie trwała do 15 marca 2014

    https://www.facebook.com/profile.php...ation=timeline
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 12-02-2014 o 23:56 Powód: pis.

  2. #2

    Domyślnie

    Gratuluję kolejnej wystawy, piękne fotografie!

  3. #3

    Domyślnie

    Jasiek, miś jest z Ciebie dumny.
    Krzysztof Paszkiewicz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •