witam i zapraszam wszystkich chętnych na moją kolejną wystawę fotograficzną w Galerii Handlowej Przymorze, Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 1
Temat wystawy "ZIMA", fotografie formatu 75x50cm, 36 zdjeć. Wystawa będzie trwała do 15 marca 2014
https://www.facebook.com/profile.php...ation=timeline
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami