Zobacz pełną wersję : Nikon d5100
MrMitosi10
02-02-2014, 18:49
Witam. Jutro wyjeżdżam na ferie do Ośna Lubuskiego i oczywiście biorę ze sobą moją Lustrzankę Nikon D5100 będę nad jeziorem i dlatego chciałbym zrobić kilka ciekawych zdjęć dlatego pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.
Ustawienia powinny być odpowiednie do warunków tam zastanych.
pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.
To chyba jakieś żarty, skąd my możemy wiedzieć jakie tam będą warunki i co będziesz fotografował.
Nie ma schematu ustawień, skoro nie wiesz jak ustawić to użyj trybów tematycznych.
Piszesz wieczorem, ze jutro wyjezdzasz i zadajesz takie pytania??? Hmmm, chyba nie ma na to odpowiedzi...
No tak, moze jednak.... Ustaw na "zielony" i pstrykaj! ;)
DlaZabawy
02-02-2014, 22:13
Te ferie to już chyba stracone, chyba tylko tryb Auto na razie pozostanie... Po powrocie proponuję zacząć od lektury tego wątku:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239698
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.