PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon d5100



MrMitosi10
02-02-2014, 18:49
Witam. Jutro wyjeżdżam na ferie do Ośna Lubuskiego i oczywiście biorę ze sobą moją Lustrzankę Nikon D5100 będę nad jeziorem i dlatego chciałbym zrobić kilka ciekawych zdjęć dlatego pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.

MstrG
02-02-2014, 18:54
Ustawienia powinny być odpowiednie do warunków tam zastanych.

zgera
02-02-2014, 18:54
pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.

To chyba jakieś żarty, skąd my możemy wiedzieć jakie tam będą warunki i co będziesz fotografował.
Nie ma schematu ustawień, skoro nie wiesz jak ustawić to użyj trybów tematycznych.

buma2
02-02-2014, 21:47
Piszesz wieczorem, ze jutro wyjezdzasz i zadajesz takie pytania??? Hmmm, chyba nie ma na to odpowiedzi...

No tak, moze jednak.... Ustaw na "zielony" i pstrykaj! ;)

DlaZabawy
02-02-2014, 22:13
Te ferie to już chyba stracone, chyba tylko tryb Auto na razie pozostanie... Po powrocie proponuję zacząć od lektury tego wątku:

http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239698