Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Nikon d5100

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Nikon d5100

    Witam. Jutro wyjeżdżam na ferie do Ośna Lubuskiego i oczywiście biorę ze sobą moją Lustrzankę Nikon D5100 będę nad jeziorem i dlatego chciałbym zrobić kilka ciekawych zdjęć dlatego pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.

  2. #2

    Domyślnie

    Ustawienia powinny być odpowiednie do warunków tam zastanych.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  3. #3
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MrMitosi10 Zobacz posta
    pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.
    To chyba jakieś żarty, skąd my możemy wiedzieć jakie tam będą warunki i co będziesz fotografował.
    Nie ma schematu ustawień, skoro nie wiesz jak ustawić to użyj trybów tematycznych.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2013
    Miasto
    Bawaria/ Katowice
    Posty
    135

    Domyślnie

    Piszesz wieczorem, ze jutro wyjezdzasz i zadajesz takie pytania??? Hmmm, chyba nie ma na to odpowiedzi...

    No tak, moze jednak.... Ustaw na "zielony" i pstrykaj!

  5. #5

    Domyślnie

    Te ferie to już chyba stracone, chyba tylko tryb Auto na razie pozostanie... Po powrocie proponuję zacząć od lektury tego wątku:

    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=239698

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •