Witam. Jutro wyjeżdżam na ferie do Ośna Lubuskiego i oczywiście biorę ze sobą moją Lustrzankę Nikon D5100 będę nad jeziorem i dlatego chciałbym zrobić kilka ciekawych zdjęć dlatego pytanie do was jakie dobrać ustawienia aby zdjęcia wyszły fajne.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami