PDA

Zobacz pełną wersję : Cena



bartosz.stanczak
29-01-2014, 16:18
Czy nie orientuje się ktoś może jakie są ceny nagrania samej czołówki studniówkowej około 10 minutowej?

prz3mo
29-01-2014, 16:28
Ceny umowne.

Kros23
29-01-2014, 17:15
Ile ludzi na kamerach? Ile ludzi na montażu? Jaki czas nagrań? Jakie wyposażenie firmy/studia? Krany, glide'y, slide'y, kamery, lustrzanki? Jaki poziom wyjściowego materiału? Jaki format materiału? Składanie ujęć, czy montaż? Wykorzystywanie zewnętrznych mikrofonów, rejestratorów? Warszawa, czy Pcim Dolny? Firma założona wyłącznie do celów filmu studniówkowego z doświadczeniem na poziomie wybierania aparatu, czy 7 osób po filmówkach z bogatymi umiejętnościami? Przecież ceny z dolnej granicy mogą być 10-20 razy mniejsze od tej górnej. Jakie wymagania szkoły, klienta? Duża szkoła? Wyjazd do Afryki na zdjęcia czy nagranie ze statywu nauczyciela składającego życzenia w klasie?

coroner
29-01-2014, 17:19
Czy nie orientuje się ktoś może jakie są ceny samochodu ze wspomaganiem kierownicy?



A tak na serio. Najpierw, autorze, zadaj sobie pytanie, czego od takiego filmu chcesz. Mój przedmówca wymienił Ci chyba wszystkie najważniejsze czynniki wpływające na cenę.
No chyba, że "jesteś z drugiej strony", dostałeś zapytanie i nie wiesz, na ile wycenić własną pracę. No ale w tym to już nikt Ci nie pomoże.

mikemek
29-01-2014, 19:47
Ja na ten przykład się nie orientuję :)

krzysztof jot
29-01-2014, 20:00
drogi pytający bartoszu - kilkadziesiat tysięcy użytkowników tego forum musi ewentualnie zaglądnąć w ten durny wątek, aby dowiedzieć się cóż zacz "cena" . Czy naprawdę znajomość języka polskiego nie pozwala Ci zbudować jednego, krótkiego, jasno sformułowanego pytania ? Szlag by cie trafił gdybyś zakładając wątek w wierszu temat wpisał " jaka cena za czołówkę studniówki" ? Coraz więcej gimbazy na tym forum, poziom jak na forach onetu...

rlat
29-01-2014, 20:36
Nic dodać nic ująć.

Onsajt
29-01-2014, 20:52
drogi pytający bartoszu - kilkadziesiat tysięcy użytkowników tego forum musi ewentualnie zaglądnąć w ten durny wątek, aby dowiedzieć się cóż zacz "cena" . Czy naprawdę znajomość języka polskiego nie pozwala Ci zbudować jednego, krótkiego, jasno sformułowanego pytania ? Szlag by cie trafił gdybyś zakładając wątek w wierszu temat wpisał " jaka cena za czołówkę studniówki" ? Coraz więcej gimbazy na tym forum, poziom jak na forach onetu...

Racja
Ps. Użycie jednego wyrazu celowe