Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Cena

  1. #1

    Domyślnie Cena

    Czy nie orientuje się ktoś może jakie są ceny nagrania samej czołówki studniówkowej około 10 minutowej?

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Ile ludzi na kamerach? Ile ludzi na montażu? Jaki czas nagrań? Jakie wyposażenie firmy/studia? Krany, glide'y, slide'y, kamery, lustrzanki? Jaki poziom wyjściowego materiału? Jaki format materiału? Składanie ujęć, czy montaż? Wykorzystywanie zewnętrznych mikrofonów, rejestratorów? Warszawa, czy Pcim Dolny? Firma założona wyłącznie do celów filmu studniówkowego z doświadczeniem na poziomie wybierania aparatu, czy 7 osób po filmówkach z bogatymi umiejętnościami? Przecież ceny z dolnej granicy mogą być 10-20 razy mniejsze od tej górnej. Jakie wymagania szkoły, klienta? Duża szkoła? Wyjazd do Afryki na zdjęcia czy nagranie ze statywu nauczyciela składającego życzenia w klasie?
    D7100 + MB-D15 | D80 + MB-D80 | 14-24/2.8G | 18-55VR | 70-300VR | 35/1.8G | 85/1.4G | SB-900 | SB-800 | 650AW | 055XPROB | 501HDV |

  4. #4

    Domyślnie

    Czy nie orientuje się ktoś może jakie są ceny samochodu ze wspomaganiem kierownicy?



    A tak na serio. Najpierw, autorze, zadaj sobie pytanie, czego od takiego filmu chcesz. Mój przedmówca wymienił Ci chyba wszystkie najważniejsze czynniki wpływające na cenę.
    No chyba, że "jesteś z drugiej strony", dostałeś zapytanie i nie wiesz, na ile wycenić własną pracę. No ale w tym to już nikt Ci nie pomoże.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  5. #5

    Domyślnie

    Ja na ten przykład się nie orientuję
    * Ten post sponsorują literki N i S oraz liczba 40 *

  6. #6

    Domyślnie

    drogi pytający bartoszu - kilkadziesiat tysięcy użytkowników tego forum musi ewentualnie zaglądnąć w ten durny wątek, aby dowiedzieć się cóż zacz "cena" . Czy naprawdę znajomość języka polskiego nie pozwala Ci zbudować jednego, krótkiego, jasno sformułowanego pytania ? Szlag by cie trafił gdybyś zakładając wątek w wierszu temat wpisał " jaka cena za czołówkę studniówki" ? Coraz więcej gimbazy na tym forum, poziom jak na forach onetu...

  7. #7

    Domyślnie

    Nic dodać nic ująć.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztof jot Zobacz posta
    drogi pytający bartoszu - kilkadziesiat tysięcy użytkowników tego forum musi ewentualnie zaglądnąć w ten durny wątek, aby dowiedzieć się cóż zacz "cena" . Czy naprawdę znajomość języka polskiego nie pozwala Ci zbudować jednego, krótkiego, jasno sformułowanego pytania ? Szlag by cie trafił gdybyś zakładając wątek w wierszu temat wpisał " jaka cena za czołówkę studniówki" ? Coraz więcej gimbazy na tym forum, poziom jak na forach onetu...
    Racja
    Ps. Użycie jednego wyrazu celowe
    Czesc, Serwus, Strzalka, Witka, Siema, Elo, Hej, Jak tam? - mowi Rafał

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •