Ariel05
15-01-2014, 00:22
Witam, wraz z dziewczyną i przyjaciółką niedługo mam się zamiar wybrać na klimatyczne mroczne zdjęcia w las/opuszczone domy.
coś typu Kobiety ala. Secesja , suknie z gorsetami i takie tam, na tle ciemnych mrocznych lasów i ponurych zimnych pokoi domu.
i teraz chciałbym was, zapytać się o rady
Wiadomo, że jest już coraz ciemniej w wczesnych porach dniach, wiec chce sie uzbroic w lekką pewność, że uda mi się coś fajnego wyskrobać
Będę używać Nikona d3100 z 18-55vr i Tamronem 70-300
Statyw w późniejszych ciemniejszych fazach fotografii.
Tamron nie ostrzy auto, a głównie nim chciałem robić fotografie.
Lampa będzie kitowa, chyba że załatwię większą. z rodziny SB.
Chciałbym się dowiedzieć jak pokombinować by kolory z sukienek były mocne,wyraziste, a tło zimne i mroczne.
Iso. przysłona i czas. w momencie gdy bedzie jasno
i gdy ciemno. i czy macie wskazówki?
http://belindabartzner.deviantart.com/art/Evil-Queen-362646223
http://la-esmeralda.deviantart.com/art/Memento-339259291
ogólnie tu jest jasno, ale coś w taki styl. ;)
coś typu Kobiety ala. Secesja , suknie z gorsetami i takie tam, na tle ciemnych mrocznych lasów i ponurych zimnych pokoi domu.
i teraz chciałbym was, zapytać się o rady
Wiadomo, że jest już coraz ciemniej w wczesnych porach dniach, wiec chce sie uzbroic w lekką pewność, że uda mi się coś fajnego wyskrobać
Będę używać Nikona d3100 z 18-55vr i Tamronem 70-300
Statyw w późniejszych ciemniejszych fazach fotografii.
Tamron nie ostrzy auto, a głównie nim chciałem robić fotografie.
Lampa będzie kitowa, chyba że załatwię większą. z rodziny SB.
Chciałbym się dowiedzieć jak pokombinować by kolory z sukienek były mocne,wyraziste, a tło zimne i mroczne.
Iso. przysłona i czas. w momencie gdy bedzie jasno
i gdy ciemno. i czy macie wskazówki?
http://belindabartzner.deviantart.com/art/Evil-Queen-362646223
http://la-esmeralda.deviantart.com/art/Memento-339259291
ogólnie tu jest jasno, ale coś w taki styl. ;)