Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Mroczna Sesja

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2014
    Miasto
    Jasień (lubuskie)
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam, wraz z dziewczyną i przyjaciółką niedługo mam się zamiar wybrać na klimatyczne mroczne zdjęcia w las/opuszczone domy.
    coś typu Kobiety ala. Secesja , suknie z gorsetami i takie tam, na tle ciemnych mrocznych lasów i ponurych zimnych pokoi domu.

    i teraz chciałbym was, zapytać się o rady
    Wiadomo, że jest już coraz ciemniej w wczesnych porach dniach, wiec chce sie uzbroic w lekką pewność, że uda mi się coś fajnego wyskrobać

    Będę używać Nikona d3100 z 18-55vr i Tamronem 70-300

    Statyw w późniejszych ciemniejszych fazach fotografii.

    Tamron nie ostrzy auto, a głównie nim chciałem robić fotografie.

    Lampa będzie kitowa, chyba że załatwię większą. z rodziny SB.

    Chciałbym się dowiedzieć jak pokombinować by kolory z sukienek były mocne,wyraziste, a tło zimne i mroczne.

    Iso. przysłona i czas. w momencie gdy bedzie jasno
    i gdy ciemno. i czy macie wskazówki?

    http://belindabartzner.deviantart.co...ueen-362646223

    http://la-esmeralda.deviantart.com/a...ento-339259291

    ogólnie tu jest jasno, ale coś w taki styl.
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 15-01-2014 o 13:18 Powód: Łączenie postów

  2. #2

    Domyślnie

    nie pisz posta pod postem tylko edytuj.
    Bez lampy moze byc ciezko.
    Proponuje robic jak nie bedzie ciemno, tylko szaro. Wtedy mozesz zawsze pokombinowac z ekspozycja. W nocy trudniej wyciagnac szczegoly nieoswietlonego tla. Wg mnie lepiej niedoswietlic gdy jest szaro.
    Konkretnych ustawien nikt Ci nie poda.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •