PDA

Zobacz pełną wersję : mam problem - poszukuję



bogdi64
21-12-2013, 00:18
no i zgubiłem zakładki :(
proszę o wklejanie - podawanie nazwisk fotografów (lata 70-80-90) zajmujących się fotografowaniem ludzi i sytuacjami z ludźmi, może w ten sposób dotrę do fotek, których poszukuję
przykład - http://artblart.files.wordpress.com/2011/04/01_bebe-cambridge-1980.jpg?w=655&h=516
- http://www.gomnes.com/files/gimgs/13_dnld0529042930yu9xvz.jpg

szukam konkretnie trzech fotek, ale z moją sklerozą niestety straciłem autora, może go odnajdę

GrzesiekM
21-12-2013, 12:47
może niech jeszcze linkują w pojedynczych postach odniesienia do konkretnych zdjęć? Będzie prościej !!!

doktor
21-12-2013, 19:23
Ty szukasz autorów zalinkowanych fot? Pierwsze to Nicholas Nixon, na zdjęciu jest Bebe Brown, Nixon robił co roku, od 1975, zdjęcie sióstr Brown. Wraz ze zrobionym w 2012 jest ich 38.

kjeld
21-12-2013, 19:25
Pierwsze zdjęcie to Nicholas Nixon. W guglarce w wyszukiwaniu grafiki masz opcję wyszukiwania przesłanego zdjęcia.

Ooops... za długo pisałem.

Boryszuk
21-12-2013, 19:29
Zdaje się, że kolega szuka trzech zdjęć, których autorów nie pamięta.

bogdi64
21-12-2013, 19:38
właśnie tych których nie pamiętam :( - te odnalazłem


właśnie tych których nie pamiętam :( - te odnalazłem

może tak - podajcie nazwiska swoich faworytów odnośnie fotek ludzi, może właśnie tam znajdę te fotki o które mi chodziło (czasy aparatów na taśmę ;))

doktor
21-12-2013, 21:25
(czasy aparatów na taśmę )

Na taśmę to były w tych czasach patefony, a aparaty na klisze, ale jak go zwał tak go zwał.

bogdi64
21-12-2013, 22:22
Na taśmę to były w tych czasach patefony, a aparaty na klisze, ale jak go zwał tak go zwał.

patefony były na płyty :), aparaty na taśmę (filmową - potocznie) ;)
ps: a nazwiska dla mnie ?

doktor
22-12-2013, 20:32
Ty daj jakieś fotki, jakiś współczynniik kierunkowy.