Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie mam problem - poszukuję

    no i zgubiłem zakładki
    proszę o wklejanie - podawanie nazwisk fotografów (lata 70-80-90) zajmujących się fotografowaniem ludzi i sytuacjami z ludźmi, może w ten sposób dotrę do fotek, których poszukuję
    przykład - http://artblart.files.wordpress.com/...pg?w=655&h=516
    - http://www.gomnes.com/files/gimgs/13...2930yu9xvz.jpg

    szukam konkretnie trzech fotek, ale z moją sklerozą niestety straciłem autora, może go odnajdę
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  2. #2

    Domyślnie

    może niech jeszcze linkują w pojedynczych postach odniesienia do konkretnych zdjęć? Będzie prościej !!!

  3. #3

    Domyślnie

    Ty szukasz autorów zalinkowanych fot? Pierwsze to Nicholas Nixon, na zdjęciu jest Bebe Brown, Nixon robił co roku, od 1975, zdjęcie sióstr Brown. Wraz ze zrobionym w 2012 jest ich 38.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2013
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    142

    Domyślnie

    Pierwsze zdjęcie to Nicholas Nixon. W guglarce w wyszukiwaniu grafiki masz opcję wyszukiwania przesłanego zdjęcia.

    Ooops... za długo pisałem.
    Mały zestaw podróżnika: D7500, AF-P 10-20, 18-55, 70-300 plus N18-105, N35/1.8G N50/1.G, METZ 52 AF-1

  5. #5

    Domyślnie

    Zdaje się, że kolega szuka trzech zdjęć, których autorów nie pamięta.
    Pursue happiness with diligence

  6. #6

    Domyślnie

    właśnie tych których nie pamiętam - te odnalazłem

    Cytat Zamieszczone przez bogdi64 Zobacz posta
    właśnie tych których nie pamiętam - te odnalazłem
    może tak - podajcie nazwiska swoich faworytów odnośnie fotek ludzi, może właśnie tam znajdę te fotki o które mi chodziło (czasy aparatów na taśmę )
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 22-12-2013 o 21:55 Powód: łączymy, nie mnożymy.
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  7. #7

    Domyślnie

    (czasy aparatów na taśmę )
    Na taśmę to były w tych czasach patefony, a aparaty na klisze, ale jak go zwał tak go zwał.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez doktor Zobacz posta
    Na taśmę to były w tych czasach patefony, a aparaty na klisze, ale jak go zwał tak go zwał.
    patefony były na płyty , aparaty na taśmę (filmową - potocznie)
    ps: a nazwiska dla mnie ?
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #9

    Domyślnie

    Ty daj jakieś fotki, jakiś współczynniik kierunkowy.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •