Zobacz pełną wersję : pstrykacze
Fortaigne
13-12-2013, 23:55
Rozwalilo mnie ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5V_xgw4sOL0&feature=youtu.be
Najlepsze, że w tym nie ma nawet krzty przesady - sama prawda ujęta w mocnych słowach. Kolega prowadzący sklep i serwis foto twierdzi, że roczne aparaty z przebiegiem powyżej 100000 zdjęć to norma. Łączy je jedno - wybierak nastawiony na AUTO i najczęściej włączony tryb seryjny zdjęć. No i później pieprzenie mądrości w rodzaju "Co za tandetę teraz robią - kiedyś aparat wytrzymywał 20 lat a teraz rok i do wyrzucenia". Taaaaa, tylko, że kiedyś przez te 20 lat delikwent robił w sumie może z 10000 zdjęć, często nawet znacznie mniej a obecnie do tych 100000 rocznie trzeba jeszcze doliczyć zajeżdżanie lustrzanek robieniem filmów. Cud, że i ten rok wytrzymują.
Za to towarzystwo debili w stylizowanych zerówkach i z zenitami zawieszonymi na szyjach i tak nie ma w ogóle filmu w aparacie :). U nich sprzęt wytrzyma albo do pierwszego lania albo aż się na niego nie wywalą po zaplątaniu we własne sznurowadła.
Stary filmik, ale niestety prawdziwy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.