Rozwalilo mnie
http://www.youtube.com/watch?v=5V_xg...ature=youtu.be
Szukaj
Rozwalilo mnie
http://www.youtube.com/watch?v=5V_xg...ature=youtu.be
_________________________________________________
Dwie puszki + parę szkieł...i lornetka.
Najlepsze, że w tym nie ma nawet krzty przesady - sama prawda ujęta w mocnych słowach. Kolega prowadzący sklep i serwis foto twierdzi, że roczne aparaty z przebiegiem powyżej 100000 zdjęć to norma. Łączy je jedno - wybierak nastawiony na AUTO i najczęściej włączony tryb seryjny zdjęć. No i później pieprzenie mądrości w rodzaju "Co za tandetę teraz robią - kiedyś aparat wytrzymywał 20 lat a teraz rok i do wyrzucenia". Taaaaa, tylko, że kiedyś przez te 20 lat delikwent robił w sumie może z 10000 zdjęć, często nawet znacznie mniej a obecnie do tych 100000 rocznie trzeba jeszcze doliczyć zajeżdżanie lustrzanek robieniem filmów. Cud, że i ten rok wytrzymują.
Za to towarzystwo debili w stylizowanych zerówkach i z zenitami zawieszonymi na szyjach i tak nie ma w ogóle filmu w aparacie. U nich sprzęt wytrzyma albo do pierwszego lania albo aż się na niego nie wywalą po zaplątaniu we własne sznurowadła.
Nikon D850, Nikkor 24-70/2.8 G, Nikkor 70-200/4 VR, Sigma 50 Art 50/1.4, Sigma Art 105/1.4 Nikkor 200-500/5.6 VR, Tamron 90/2.8 VC USD, Samyang 14/2.8 AE UMC, Samyang 135/2, Carl Zeiss Jena Sonnar 180/2.8
Stary filmik, ale niestety prawdziwy.
Ostatnio edytowane przez GonzoG ; 14-12-2013 o 02:38
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami