galaza
11-12-2013, 22:54
Rzecz wygląda na wartą uwagi przy wycieczkach - kij trekkingowy i statyw w jednym.
Niestety mało jest opinii na temat tego ustrojstwa, może ktoś z was się spotkał z tym trekingo-statywem?
Niestety mało jest opinii na temat tego ustrojstwa, może ktoś z was się spotkał z tym trekingo-statywem?