Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Trek-Tech TrekPod GO! - ktoś widział/dotykał/używał



galaza
11-12-2013, 22:54
Rzecz wygląda na wartą uwagi przy wycieczkach - kij trekkingowy i statyw w jednym.
Niestety mało jest opinii na temat tego ustrojstwa, może ktoś z was się spotkał z tym trekingo-statywem?

galaza
12-12-2013, 13:16
Nikt? Nic?
Najbardziej mnie interesuje stabilność tego ustrojstwa.

galaza
03-01-2014, 11:31
Rydzyk-fizyk. Zamówione. Jeśli ktoś będzie w przyszłości rozważał zakup to służę niezależną recenzją.