Zobacz pełną wersję : [ Portret ] Dagmara
Z głębokiej szuflady... Z sentymentem spojrzałem -- 2009 rok, jedna z pierwszych sesji z nowym sprzętem studyjnym...
A sentyment, bo już od półtora roku nie fotografowałem (poza okolicznościówką przyjacielską)...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img843.imageshack.us/img843/3860/wr9b.jpg)
RobertMiernik
10-12-2013, 01:29
Zdjęcie się kończy minimum 10 centymetrów za wysoko!
Pawulon160883
10-12-2013, 10:34
Popieram Roberta ;)
Za agresywne cięcie od dołu ;)
siwyozzman
10-12-2013, 11:26
Taaak...skopane...więcej dołu!!!! Poważnie to rzeczywiście coś z kadrowaniem nie halo - nie koniecznie chodzi o ten brak dołu :) Pomysł fajny - zabawa z WB całkiem udana choć chyba za mocna ta kontra... Na "+" modelka - uroda i sugestywne spojrzenie.
Fakt - pół roku swoje zrobiło. Góra obcięta, dół jeszcze bardziej. A wystarczyło pół kroku do tyłu.
Zgadzam się z przedmówcami, że z kadrowaniem jest coś nie tak. Moim zdaniem powinieneś ciąć wyżej lub jak chce większość niżej :D
Ale to zdjęcie jest aż do pępka w oryginale ;)
Fakt, coś mi też teraz nie gra -- w świetle dziennym wygląda o wiele gorzej (obrabiałem wczoraj w nocy).
Wrzucę drugą wersję dzisiaj ;)
Wyglada jakbys fote robil u mnie w zeszlym tygodniu (czyt. rekodowo wysokie zanieczyszczenie powietrza = siakis badziew na okolo modelki = be).
Nie podobaja mi sie te paski w tle, wyglada jak nieudana reklama Adidasa ;) Ta ostra kontra przez wlosy tez uroku nie dodaje... oj Kuba, Kuba... ;) Dawaj zdjecie kadrowane do pepka to moze wybaczymy... ;)
josephebeloki
11-12-2013, 08:39
Mnie te mydło na włosach najbardziej denerwuje. Na bokeh to nie wygląda ...
Dobra, juz se znalazlem zdjecia do pepka i wiecej wiec nie musisz wrzucac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.